Notesy na spirali

Pomimo panującego powszechnie przekonania o tym, że coraz rzadziej zapisujemy cokolwiek odręcznie i korzystamy przy sporządzaniu zapisków prawie wyłącznie z klawiatury komputera, wielu z nas nadal sięga po klasyczne notatniki na spirali. Są one bowiem jednym z najwygodniejszych rozwiązań pośród ogólnodostępnych artykułów papierniczych, a dodatkowo znakomicie się sprawdzą jako wizytówka naszej firmy umieszczona w formie graweru lub grafiki na efektownej okładce.

Notesy jako narzędzie reklamowe

Notesy na spirali to bardzo użyteczne narzędzie marketingowe, w bardzo przystępnych cenach. Notesy reklamowe są stosunkowo tanie w produkcji, dlatego dają możliwość dystrybuowania ich większemu gronu odbiorców, potencjalnym klientom i kontrahentom firmy. To praktyczne i uniwersalne rozwiązanie reklamowe, ponieważ notesy z logo firmy są używane w wielu biznesowych sytuacjach, zarówno przez pracowników niższego szczebla, jak i kadrę zarządzającą. Notatniki reklamowe na spirali są wygodne w użyciu, lekkie i przyciągające wzrok. Mogą być znakomitym notatnikiem wykorzystywanym do notowania podczas wykonywania codziennych czynności biurowych oraz podczas spotkań biznesowych, szkoleń czy konferencji.

Wygoda w użytkowaniu

Korzystanie z notatników reklamowych na spirali jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. Przekładanie kartek jest procesem płynnym i nie wymagającym od użytkownika żadnego wysiłku. Zapisane kartki z łatwością można wyrwać, by następnie wpiąć do segregatora lub wyrzucić. Będą wdzięcznym materiałem do zapisków, ponieważ kartki są wyjątkowo gładkie i wchłaniają blisko 30% mniej tuszu niż tradycyjnie produkowane notesy. Służy do tego wygodna perforacja. Spirale mają klasyczne kolory oraz dostosowaną do grubości zeszytu wielkość i znakomicie komponują się z okładkami w stonowanych barwach. Do wyboru w całej gamie kolorystycznej, dlatego z łatwością dobierzemy pasujący nam najbardziej model. Okładki notesów reklamowych są trwałe i nie ulegają szybkiemu zużyciu. Nie ulegają zagięciom i są wykonane wyłącznie z ekologicznych surowców. Dzięki czemu dokonując ich zakupu, jednocześnie wspieramy przyjazne środowisku sposoby produkcji artykułów papierniczych.

Eleganckie notesy z logo firmy

Notesy z logo dostępne są w wersji notesów na spirali w bardzo eleganckich wersjach z okładkami z ekoskóry. Będą znakomitą wizytówką firmy podczas spotkań biznesowych. Notatniki z nadrukiem firmowym nadadzą się także jako upominek dla odwiedzających przedsiębiorstwo kontrahentów lub przedstawicieli handlowych. Produkowane są według wybranego przez zamawiającego modelu już zaledwie od kilku sztuk. Pozwoli to na wypróbowanie kilku modeli i ostatecznie wybranie najbardziej nam pasującego modelu notesów.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.
TWOJA WYCENA
Wypełnij formularz, aby uzyskać wycenę gadżetu

PRINTMAR Dział handlowy
Tel: +48 (22) 486 32 62 E-mail: biuro@printmar.pl

X