Grawernia

Umieszczanie grawerowanych za pomocą lasera logotypów firmowych na artykułach biurowych stało się ostatnimi czasy bardzo popularnym sposobem na reklamę. Niemal każde dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo mające na względzie swój rozwój i podbijanie nowego rynku, korzysta z usług grawerni. Jest to bowiem działanie, które na dłuższą metę przynosi korzyści i generuje same oszczędności.

Grawerowanie laserowe

Grawerowanie w metalu logotypów firm to bardzo użyteczne rozwiązanie, z którego korzystają firmy zamawiające gadżety reklamowe, które są później rozdawane kontrahentom i klientom i będą im z powodzeniem przypominać o firmie, od której je dostali. Praktycznie bezwysiłkowo mogą Państwo zadbać o to, aby wzrok klientów skupiał się na otrzymanym od Państwa pendrivie lub notesie z metalową tabliczką, na której wygrawerowana jest nazwa firmy. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania Twoja firma, może zbudować w świadomości  kontrahentów zaufanie do Państwa marki.

Jakość i precyzja

Decydując się na powierzenie naszej grawerni wykonania dla Państwa logotypu mogą być Państwo spokojni o jakość wykonanego dla nas zlecenia. Grawerowanie laserowe jest bowiem najbardziej precyzyjnym sposobem grawerowania dostępnym obecnie na rynku. Do wykonania graweru stosuje się  najnowsze zdobycze technologiczne. Owe zdobycze technologiczne stosowane są przez nas do wykonywania graweru na artykułach biurowych takich jak:

Grawerowanie na gadżetach reklamowych jest usługą skierowaną do myślących perspektywicznie przedsiębiorców, którzy pragną zawierać długofalowe kontrakty i na długo gościć w umysłach klientów.

Gdzie można znaleźć grawernię

Zamówienia realizowane są w bardzo krótkim czasie, dzięki czemu już niedługo od jego złożenia otrzymamy produkt finalny. Aby złożyć zamówienie warto wejść na naszą stronę w zakładce grawernia i wybrać usługę grawer express. Zachęcamy do napisania do nas w sprawie wyceny, poznając Państwa firmę i oczekiwania, będziemy mogli dokładnie doradzić najkorzystniejsze dla Państwa rozwiązanie. Naszą dewizą jest zadowolenie klienta z otrzymanego od nas finalnego produktu, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby usługi były wykonywane terminowo z należną im pieczołowitością oraz zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.
TWOJA WYCENA
Wypełnij formularz, aby uzyskać wycenę gadżetu

PRINTMAR Dział handlowy
Tel: +48 (22) 486 32 62 E-mail: biuro@printmar.pl

X