Gadżety okolicznościowe

Wiele firm chcąc się rozreklamować i zaistnieć na rynku w określonej branży, myśli, że jedynym skutecznym na to sposobem jest wydrukowanie i dystrybucja ulotek z logo ich firmy. Coraz częściej jednak okazuje się, że jest to niewystarczający sposób na wyróżnienie się spośród konkurencji i zapadnięcie w pamięci klientów. Aby nasze działania marketingowe były skuteczne musimy wykazywać się kreatywnością i wychodzić poza utarte schematy, dlatego warto sięgać po gadżety okolicznościowe, które można rozdawać z różnych okazji, organizując konkursy, upamiętniając ważne spotkania czy nagradzając nimi pracowników za szczególne osiągnięcia.

Gadżety na różne okazje

Okazji do wręczania upominków jest co niemiara, a do tego jest to zawsze mile widziane przez obdarowanego. Upominki biurowe sprawdza się jako upamiętnienie dokonań Państwa zespołu, który wreszcie przekroczył wymagany próg sprzedaży, także jako nagrody w urządzanych wewnątrz Państwa firmy konkursach lub konkursach promowanych z ogromnym powodzeniem na wszelkiego rodzaju portalach społecznościowych, gdzie główną nagrodę stanowi upominek z logo Państwa firmy. Rozdawane w ten sposób gadżety okolicznościowe przyczynią się do prężnego marketingu pośród potencjalnych klientów, zwrócą uwagę klientów i kontrahentów na Państwa produkty i na długo pozostaną miłym wspomnieniem, kiedy będą oni korzystać z otrzymanych od firmy artykułów. Ważne, aby te artykuły były solidnie wykonane i najwyższej jakości, co może Państwu zapewnić nasza firma.

Popularne gadżety okolicznościowe

Bardzo dużą popularnością pośród zamawianych przez naszych klientów gadżetów okolicznościowych są wszelkiego rodzaju artykuły biurowe z dedykacjami z okazji urodzin, ślubów oraz innych ważnych dla pracowników okazji, które dana firma chce uświetnić, podkreślając tym samym wagę danego pracownika w strukturach firmy. Inną okazją, którą przedsiębiorcy wyróżnić na tle innych, są ważne spotkania biznesowe i konferencje, zebrania rady zarządu, na które zamawiane są notesy, długopisy i pendrive’y z okolicznościowymi napisami. Z tego tytułu graweruje się daty, nazwy spotkań, aby służyły uczestnikom jako miłe pamiątki i budowały w nich świadomość marki danej firmy.

Okolicznościowe gadżety jako nagrody

Nasza firma printmar.pl realizuje także zlecenia grawerowania na szkle akrylowym nagród na szczególne okazje. Mogą to być nagrody przyznawane przez różnego rodzaju instytucje w ramach bankietów, konkursów, plebiscytów i gal. Jesteśmy przygotowani na realizacje nawet najbardziej wymyślnych zamówień, ponieważ posiadamy bogate doświadczenie oraz sprzęt, który podoła każdemu zadaniu. Grawerujemy na płótnie oraz w szkle akrylowym, tworzymy nadruki w wielu technikach, a wszystko po to, aby móc zachwycać Państwa końcowym efektem dzieła. Temu bowiem powinny służyć nagrody, podkreśleniu i wyróżnieniu osoby i jej osiągnięcia poprzez wręczenie jej trofeum wykonanego z ogromną precyzją przez najlepszych specjalistów w danej dziedzinie.

Pozwól, by Cię zapamiętano

Dawno już minęły czasy, kiedy wystarczyła pochwała przełożonego lub kiedy konkurencja na wolnym rynku była na tyle mała, że firmy nie musiały się obawiać o swoją pozycję. Teraz liczy się pomysłowość i kreatywne rozwiązania stosowane adekwatnie do zaistniałych okoliczności. Odpowiedzią na te zmieniające się zachowania konsumenckie i potrzebę dbania o dobrego pracownika oraz kontrahenta, są okolicznościowe gadżety reklamowe. Za ich sprawą mają Państwo okazję się wyróżnić i pozostać zapamiętanymi.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.
TWOJA WYCENA
Wypełnij formularz, aby uzyskać wycenę gadżetu

PRINTMAR Dział handlowy
Tel: +48 (22) 486 32 62 E-mail: biuro@printmar.pl

X