Grawer na szkle akrylowym

Grawerowanie laserowe jest wykorzystywane z powodzeniem w wielu gałęziach przemysłu i ma bardzo dużo zastosowań. Obecnie można grawerować za jego pomocą niemalże każdy materiał, począwszy od kamienia i skóry, aż po drewno i szkło akrylowe. Jest to tak precyzyjne narzędzie, że jedynym ograniczeniem staje się nasza wyobraźnia. To właśnie jest powód, dla którego coraz więcej firm zaczyna wykorzystywać możliwości grawerowania laserowego w celu stworzenia unikalnych i niepowtarzalnych wzorów, nawet na trudnych i wymagających materiałach takich jak szkło.

Grawerowanie w szkle akrylowym

Szkło akrylowe, czyli innymi słowy akryl to materiał wdzięczny do cięcia go za pomocą lasera. Dlatego sprawdza się jako podstawa do tworzenia podświetlanych reklam oraz szyldów wyciętych laserem w akrylu, bardzo chętnie wykorzystywanych przez przedsiębiorców. Zdobią one fasady sklepów, witryny sklepowe, widnieją na statuetkach wręczanych z powodu wielu nadarzających się okazji. Cięcie laserem sprawia, że krawędzie są błyszczące i odpowiednio gładkie, a powierzchnia nadaje się idealnie do grawerowania. Można uzyskać wykończenie błyszczące i matowe, dzięki czemu końcowy efekt będzie dokładnie taki jak sobie zamierzyliśmy.

Co można grawerować w szkle akrylowym

Zastosowania szkła akrylowego są bardzo szerokie. Bez względu na grubość i kształt danego materiału można wygrawerować na nim dowolną treść. Dzięki tak szerokiemu spektrum możliwości, jakie otwiera przed nami grawerowanie w szkle akrylowym, zamawiane są często prezenty i nagrody w postaci statuetek tworzone tą techniką. Z racji swej unikalności i niebanalnych walorów estetycznych, sprawdza się również jako ozdoba w domu lub biurze. Upominki znajdują się na efektownych podstawkach, dzięki czemu są bardzo stabilne. Innym zastosowaniem graweru laserowego jest tworzenie fantazyjnych wzorów na przedmiotach codziennego użytku, co czyni z nich niezwykle atrakcyjnymi.

Gdzie wykorzystuje się grawerowanie w szkle

Branżami, w których najczęściej wykorzystywane są możliwości grawerowania laserowego są branża reklamowa oraz branża tworzyw sztucznych. Z pomocą graweru na szkle można tworzyć litery, numery o dowolnych krojach i dowolnej wielkości. Do częstych zamówień należą materiały typu POS, ekspozytory, trofea akrylowe, modele architektoniczne, panele niezbędne na wystawach lub sprawdzające się jako elementy wystawowe do prezentacji asortymentu danej firmy. Wszystko może być ozdobione logo Państwa firmy lub indywidualnymi treściami, cytatami albo życzeniami. Sprawdź naszą ofertę wszystkich zestawów i artykułów biurowych.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.
TWOJA WYCENA
Wypełnij formularz, aby uzyskać wycenę gadżetu

PRINTMAR Dział handlowy
Tel: +48 (22) 486 32 62 E-mail: biuro@printmar.pl

X