Nadruk na płótnie

Pomysłów na aranżację wnętrza jest w internecie dużo. Można pokusić się o zakup drogich obrazów z galerii sztuki lub zakupić reprodukcje w bardziej przystępnych cenach. Jednakże kupowanie gotowych obrazów nie jest już jedynym ze sposobów na ozdobienie nudnych ścian w domu, biurze czy poczekalni. Naprzeciw oczekiwaniom Klientów wychodzi printmar.pl, oferując wysokiej jakości drukowanie na płótnie. Otwiera to przed Klientami nowe perspektywy i daje ogromne pole do popisu.

Obraz nadaje wnętrzu charakteru

Za pomocą zawieszonego na ścianie obrazu, możemy nadać wnętrzu charakteru pasującego do nas lub filozofii naszej firmy. W gabinetach psychologicznych sprawdzą się spokojne, stonowane obrazy skłaniające do refleksji. W agencjach reklamowych znane reprodukcje lub kolorowe, tchnące energią i inspirujące prace innych artystów, w ośrodkach rozwoju osobistego medytacyjne symbole Zen. Można by tak długo wymieniać pomysły, najważniejszy jest jednak fakt, że za pomocą druku na płótnie nie ogranicza nas nic poza naszą wyobraźnią i własnym pomysłem na należącą do nas przestrzeń.

Fotoobrazy jako ozdoba ścian

Wydruk na płótnie zdjęć z wakacji ozdobi Państwa dom w niezwykły sposób i będzie stale przypominać o przyjemnych chwilach spędzonych podczas urlopu. Do ozdabiania ścian mieszkania lub biur warto wykorzystać do tego celu własne fotografie lub reprodukcję znanych dzieł malarskich czy zdjęć znanych i cenionych przez Państwa fotografów. Przemienią one zwykłą poczekalnię w małą galerię, która będzie cieszyć oko i umili spędzany tam czas. Obrazy na płótnie to znakomity sposób na ponowne zaaranżowanie wnętrza i nadanie mu nowego, świeżego charakteru. Sprawdzi się w salonie, korytarzu, w sypialni nad łóżkiem lub jako upominek dla bliskich osób. Podarowane w ten sposób zdjęcia dzieci z okazji Dnia Dziadka lub Babci, będą miłym prezentem, który z pewnością zostanie doceniony.

Formaty i sposób wykonania

Nadruki na płótnie wykonywane są przez nasza firmę w wielu klasycznych formatach, z którymi mogą się Państwo zapoznać na naszej stronie. Realizujemy także indywidualne zamówienia po wcześniejszym kontakcie przez formularz kontaktowy. Druk na płótnie wykonywany jest za pomocą najnowocześniejszych technik nadruku cyfrowego, dzięki czemu nie blaknie, jest odporny na działanie promieni słonecznych oraz wody. Paleta kolorystyczna jest bardzo szeroka, w związku z czym zachęcamy do eksperymentowania z odcieniami klasycznej czerni, bieli i szarości oraz wszelkimi odcieniami tęczy. Obrazy są ręcznie naciągane na ramy, dzięki czemu nie marszczą się i na długo zachowają pierwotny wygląd. Dbamy o to, aby jakość wydruku na płótnie była jak najwyższa, dlatego poddaje druk kontroli na każdym etapie realizacji. Polecamy zestawy okazjonalne z nadrukami. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Nie znaleziono produktów, których szukasz.
TWOJA WYCENA
Wypełnij formularz, aby uzyskać wycenę gadżetu

PRINTMAR Dział handlowy
Tel: +48 (22) 486 32 62 E-mail: biuro@printmar.pl

X