Zestawy

Skuteczna kampania marketingowa Twojej firmy nie musi ograniczać się tylko do działań w social mediach lub reklam na billboardach. Aby dotrzeć do nowego grona potencjalnych klientów, niekiedy wystarczy zainwestować w odpowiednie akcesoria oznaczone logiem marki. W naszym sklepie internetowym znajdziesz ciekawe zestawy gadżetów reklamowych, które możesz wykorzystać do promocji własnej marki wśród zainteresowanych konsumentów.

Gadżety reklamowe – skuteczne i opłacalne

Identyfikacja wizualna marki jest jej integralną częścią, w dobie ogromnej konkurencji w niemalże każdej branży musisz wyróżnić się na tle innych marek. Jednak samo logo nie wystarczy, musi być też dostrzeżone przez konsumentów. Zestawy reklamowe z logotypem Twojej firmy to doskonały sposób na zaznaczenie swojej obecności w świadomości potencjalnych klientów. Takie gadżety muszą być nie tylko darmowe, ale też praktyczne, aby rzeczywiście były używane na co dzień. Dlatego w naszym sklepie przygotowaliśmy wyłącznie funkcjonalne akcesoria, które mogą zostać ozdobione Twoim logo. Osoby obdarzone długopisami, pendrive’ami czy smyczami poczują się wyjątkowo i chętniej wybiorą Cię w przyszłości, jeśli tylko będą potrzebować usług lub produktów z Twojej branży.

Duży wybór zestawów reklamowych

W Printmar możesz zamówić praktyczne akcesoria, które rzeczywiście przydadzą się osobie obdarowanej. Nasza oferta obejmuje nowoczesne powerbanki o różnych pojemnościach, idealne jako prezent dla lojalnych klientów. Znajdziesz u nas także pendrive w wielu odsłonach i ciekawych kształtach, na których obudowie idealnie będzie się prezentować logo marki. W katalogu przygotowaliśmy też duży wybór długopisów (również markowych). Ten gadżet mimo niskiej ceny jest bardzo skutecznym narzędziem marketingowym, w końcu jest używany praktycznie codziennie. Poza tym zakupisz u nas smycze z logiem oraz notesy. Jeśli chcesz złożyć zamówienie na różne gadżety reklamowe, zestaw będzie najbardziej opłacalną opcją. Możesz wówczas liczyć na atrakcyjne warunki cenowe, niedostępne w przypadku zakupu pojedynczych produktów.

Poszczególne kategorie produktów na naszej stronie dostępne są w sprzedaży błyskawicznej – zamówienie realizowane jest w ciągu doby. Jeśli zależy Ci na czasie, szukaj artykułów z symbolem Express 24h. Pamiętaj jednak, że zamawiając zestawy promocyjne, zlecenie będzie realizowane w całości, przez co czas wykonania gadżetów będzie uzależniony od specyfiki zamówienia oraz jego wielkości. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów na temat rabatów, skontaktuj się z naszym biurem, a przygotujemy dla Ciebie wycenę.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.
TWOJA WYCENA
Wypełnij formularz, aby uzyskać wycenę gadżetu

PRINTMAR Dział handlowy
Tel: +48 (22) 486 32 62 E-mail: biuro@printmar.pl

X