Power banki powyżej 6000 mAh

Przenośne ładowarki bardzo ułatwiają życie nie tylko w trakcie wyjazdów na łono natury, ale także na co dzień. Z pomocą powerbanku w każdej chwili możesz doładować swój telefon, tablet i wiele innych urządzeń, które są zasilane kablem USB. W naszym sklepie zamówisz ładowarkę mobilną z wybranym logo, którą możesz z powodzeniem wykorzystać jako gadżet reklamowy, promujący Twoją markę. W tej kategorii znajdziesz modele o pojemności powyżej 6000 mAh.

Powerbanki o zwiększonej pojemności

Jeszcze kilka lat temu mobilna ładowarka wystarczała do zasilenia zaledwie jednego telefonu, obecnie na rynku znajdziesz nawet power bank 20000 mAh, którego bateria starczy na naprawdę długo. Takie urządzenie sprawdzi się szczególnie w przypadku wyjazdu do miejsca, w którym nie będziesz miał dostępu do gniazdka elektrycznego. Możesz z jego pomocą naładować kilka telefonów oraz dodatkowych urządzeń zasilanych kablem USB. W naszym sklepie przygotowaliśmy power bank 10000 mAh, który w zupełności wystarczy nawet najbardziej zaawansowanym użytkownikom. W zależności od mocy baterii zastosowanej w Twoim telefonie ładowarka zasili go 2-3 razy. Produkt wyróżnia się jednak nie tylko zwiększona mocą, ale też elegancką stylistyką. Wykonany jest z metalowego materiału w kolorze srebrnym, który nadaje urządzeniu nowoczesny wygląd.

Jak zamówić power bank z logo firmy?

W naszym sklepie internetowym możesz dokonać zamówienia produktu z nadrukiem już od 10 sztuk. Na początku musisz zastanowić się, jaka pojemność będzie wystarczająca na Twoje potrzeby. Powerbank 12000 mAh to jeden z popularniejszych modeli, wystarczający dla większości użytkowników. Jednak na potrzeby reklamowe z powodzeniem wystarczą wersje o zmniejszonej pojemności, których cena jest adekwatnie niższa.

W trakcie składania zamówienia musisz przesłać do nas logo Twojej firmy, które zostanie umieszczone na gadżecie. Upewnij się, że grafika spełnia najwyższe normy jakości, tylko wówczas możemy zagwarantować profesjonalny wydruk. Możesz samodzielnie określić, który ze sposobów znakowania Cię najbardziej interesuje. W poszczególnych modelach masz też możliwość wybrania nadruku z dwóch stron urządzenia.

Przed zakupem konkretnego produktu zapoznaj się z naszą pozostałą ofertą, w której znajdziesz powerbank 20000 mAh, a także urządzenia o mniejszej pojemności. Asortyment naszego sklepu obejmuje również szereg innych gadżetów do promocji marki, takich jak pendrive’y, długopisy czy smycze z logo. Możesz też zamówić zestaw kilku akcesoriów w jeszcze niższej cenie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 1

TWOJA WYCENA
Wypełnij formularz, aby uzyskać wycenę gadżetu

PRINTMAR Dział handlowy
Tel: +48 (22) 486 32 62 E-mail: biuro@printmar.pl

X