Jak zamówić

Choć cały proces realizacji zamówienia składa się z kilku etapów to jedyną czynnością, która leży po Państwa stronie jest wybór towaru i przesłanie do nas zapytania ofertowego. Kolejnymi etapami procesu zajmiemy się już sami. Wystarczy, że prześlecie Państwo do nas zapytanie…

1
Prosimy wybrać interesujący Państwa produkt z naszej bogatej oferty.
Dzięki intuicyjnemu interfejsowi i odpowiednio wyselekcjonowanym i skategoryzowanym produktom bez trudu znajdziecie Państwo dokładnie to, czego szukacie. Do każdego produktu zaproponujemy akcesoria dodatkowe oraz dostępne formy opakowań. W zależności od Państwa preferencji – skompletowany zostanie finalny produkt.
2
Niezwłocznie po otrzymaniu zapytania nasz pracownik sprawdzi dostępność wybranego asortymentu
W razie konieczności zamówienia towaru z magazynu zagranicznego zweryfikuje czas potrzebny na realizację zamówienia oraz przekaże Państwu cenę zamówionych artykułów. Podane przez nas ceny nie zawierają żadnych ukrytych opłat – zawsze informujemy o realnym koszcie wybranego towaru. Prosimy zwrócić uwagę, że podane w odpowiedzi na zapytanie ofertowe ceny obowiązują przez 10 dni kalendarzowych – po tym terminie mogą ulec zmianie.
3
Ustalenia związane z wykonaniem znakowania.
Po zaakceptowaniu przez Państwa warunków cenowych przejdziemy do ustaleń związanych z wykonaniem znakowania. W razie konieczności razem ustalimy detale przedstawionego projektu, podpowiemy jaki rodzaj oraz forma nadruku będzie najlepiej spełniała Państwa oczekiwania. Na podstawie wspólnych ustaleń wykonamy wizualizację całego projektu i prześlemy ją do finalnej akceptacji. Na tym etapie uzgodnimy również sposób dostawy towaru, terminy i formę płatności.
4
W momencie gdy zaakceptują Państwo finalny produkt – wystawimy i prześlemy do Państwa fakturę PROFORMA.
Po opłaceniu przesłanego dokumentu przystąpimy do realizacji i wykonania zleconego projektu. Skompletujemy cały asortyment i wykonamy znakowanie wg wspólnie ustalonego projektu.
5
Gotowe zamówienie prześlemy do Państwa pocztą kurierską.
Korzystamy włącznie z usług renomowanych firm kurierskich – nasze paczki są odpowiednio zabezpieczone i ubezpieczone. Fakt, że towar opuścił już nasz magazyn, nie oznacza że nie bierzmy za niego odpowiedzialności. Transakcję uważamy za zakończoną w momencie gdy przesyłka w idealnym stanie trafi w Państwa ręce. Oczywiście umożliwiamy również osobisty odbiór towaru. Przy przekazaniu przygotowanego zamówienia chętnie osobiście poznamy naszych Klientów. Porozmawiamy, napijemy się kawy lub herbaty,
Serdecznie zapraszamy!