Artykuły biurowe

Artykuły biurowe sygnowane firmowym logo to bardzo popularne gadżety reklamowe, które pozwolą na długo zachować w pamięci logo Twojej firmy. Warto zatem zadbać o to, aby materiały biurowe były najwyższej jakości i znakomicie się prezentowały, były lekkie, wytrzymałe i wyróżniały się spośród gadżetów konkurencyjnych firm. Materiały biurowe z nadrukami firmowymi sprawdzą się jako podarunek dla kontrahenta, pracownika lub potencjalnego klienta, przyczynią się do budowania świadomości Twojej marki u klienteli i będą nieustannie o niej przypominać obdarowanemu.

Akcesoria biurowe jako część strategii marketingowej

Artykuły biurowe mogą być idealnym elementem służącym do wykorzystania podczas promowania firmy w trakcie kampanii marketingowej. Poręczne, lekkie i wykonane z dbałością o detale notesy będą  niezastąpioną pomocą podczas wykonywania codziennych czynności w biurze czy urzędzie.  Znakomicie nadadzą się do planowania oraz sporządzania notatek ze spotkań i konferencji. Materiały biurowe są produktem, który będzie towarzyszył korzystającemu z niego kontrahentowi i stale przypominał o Twojej firmie, budując tym samym pozytywny jej wizerunek.

Designerskie rozwiązania z kamienia

Najchętniej wykorzystywany przez pracowników biur format notesów to A5 oraz B6, dlatego firma Printmar.pl stworzyła designerskie modele notesów, będące unikalnymi rozwiązaniami na rynku papierniczym. Notesy reklamowe stworzone zostały z myślą o niebanalnie myślących użytkownikach, poszukujących innowacyjnych i ekologicznych rozwiązań. Tak powstał pomysł na recyclingowe arkusze wytwarzane z węglanu wapnia. Są one trwalsze niż papier wykonany z celulozy, drewna i wody. Wchłaniają blisko 30% mniej tuszu niż inne rodzaje papieru. Dodatkowo są unikalnym produktem na rynku, który będzie znakomitą wizytówką Twojej firmy. Artykuły biurowe Printmar pozwolą na zaprezentowanie się jako firma, której drogie jest dobro środowiska, ponieważ proponowane przez nią materiały biurowe są całkowicie biodegradowalne i powstają przy wykorzystaniu surowców wtórnych i kamienia.

Możliwość spersonalizowania napisów

Okładki artykułów biurowych można personalizować wytłaczając w nich logo lub drukując je w technice druku UV albo grawerując na ozdobnych blaszkach. Część z proponowanych materiałów biurowych to notesy z okładkami kartonowymi, na których nadruki są wykonywane na okładce. Niektóre posiadają kolorowe brzegi kartek i dodatkowe kieszonki na dokumenty po wewnętrznej stronie okładki. To nowoczesne i funkcjonalne rozwiązanie dla firm lubiących odważne projekty.

Gwarancja jakości w dobrej cenie

Notesy mają usztywnione okładki, dzięki czemu będą długo służyć obdarowanemu. Okładki materiałów biurowych są wykonane z wysokiej jakości ekoskóry. Zależnie od modelu na jaki się zdecydujemy mamy do wyboru pełną paletę kolorystyczną, którą można dopasować do logo firmy oraz swojej klienteli. Dostępne są modele notesów stanowiące połączenie klasycznej czerni z subtelnymi dodatkami kolorystycznymi, wersje barwne lub z barwionymi brzegami kartek a także klasyczne imitujące naturalną skórę warianty. Stylowe wykończenia brzegów okładek stylizowaną blaszką uchronią rogi przed zagięciem i zniszczeniem. Wygodne gumki i kieszonki pozwolą na przechowywanie przyborów piśmienniczych, które będą odtąd zawsze pod ręką. Notesy posiadają wygodny w użytkowaniu papier w delikatną linie oraz standardową grubość od 74 do 96 kartek. Zamykane mogą być na gumkę lub wygodną blaszkę z magnesem, dzięki czemu są praktyczne i bardzo efektowne.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

TWOJA WYCENA
Wypełnij formularz, aby uzyskać wycenę gadżetu

PRINTMAR Dział handlowy
Tel: +48 (22) 486 32 62 E-mail: biuro@printmar.pl

X