Pendrive twister

Tradycyjne formy promocji firmy w postaci gadżetów reklamowych to niedrogi i sprawdzony sposób na pozyskanie nowych klientów. W tym celu możesz wykorzystać pendrive’y, które w Printmar znajdziesz w wielu odsłonach. Jedną z popularniejszych opcji w naszym sklepie jest twister metalowy, dostępny w wielu wariantach kolorystycznych.

Pendrive z logo Twojej firmy

Obecnie pendrive na dobre zdeklasował płyty kompaktowe, stając się najpopularniejszym urządzeniem do przechowywania danych. Nic dziwnego, jest łatwy w użyciu i zajmuje niewiele miejsca, dlatego można mieć go zawsze przy sobie. Z tego samego powodu urządzenie doskonale sprawdzi się w roli gadżetu reklamowego. Klienci obdarowani nim będą pozytywnie kojarzyć Twoją markę, a jej logo wydrukowane z boku urządzenia na długo pozostanie w ich pamięci. Prezentowany tutaj twister USB oferujemy w wielu wersjach kolorystycznych, możesz też samodzielnie określić, jaka pojemność Cię interesuje – od 2 GB aż do 32 GB! Model charakteryzuje się obrotowym zamknięciem, które nadaje mu nowoczesny i stylowy wygląd. Produkt możesz spersonalizować na wiele sposobów, przez co będzie doskonale współgrał z identyfikacją wizualną Twojej firmy. W tym celu przygotowaliśmy specjalny kreator, który ułatwi ci złożenie zamówienia skrojonego na miarę.

Jak zamówić pendrive twister?

W kreatorze zamówienia masz do dyspozycji wiele wygodnych filtrów, z którymi szybko utworzysz spersonalizowany USB flash twister. Na początku musisz określić pożądaną pojemność, do wyboru wersje: 2, 4, 8, 16 oraz 32 GB. Następnym krokiem jest wybór metody znakowania – Jeśli interesuje Cię możliwie krótki czas realizacji zlecenia, wybierz tampodruk lub druk UV. Na gadżecie możemy też wykonać grawerunek laserowy, jest to opcja nieco droższa, ale efekt na pewno Cię zadowoli. W kreatorze możesz również samodzielnie określić kolor obudowy – zarówno części metalowej, jak i plastikowej. Dzięki temu całość doskonale dopasujesz do swojego logo! Twister USB flash drive dostępny jest w opcji Express 24h, dlatego możemy go dla Ciebie wykonać w ciągu doby – za niewielka dopłatą.

W naszym asortymencie oferujemy wiele innych rodzajów pendrive’ów, które także mogą posłużyć Ci jako gadżet reklamowy. W katalogu Printmar znajdziesz urządzenia wykonane z drewna, plastiku oraz metalu – w wielu ciekawych kształtach i odsłonach. Sprawdź też pozostałe produkty, które również możemy oznakować Twoim logo – powerbanki, smycze, długopisy czy notesy. Poszczególne akcesoria mogą mieć dłuższy termin realizacji, po finalizacji transakcji zostaniesz o tym poinformowany.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

TWOJA WYCENA
Wypełnij formularz, aby uzyskać wycenę gadżetu

PRINTMAR Dział handlowy
Tel: +48 (22) 486 32 62 E-mail: biuro@printmar.pl

X