Pendrive z grawerem, pendrive metalowy

Pendrive’y z grawerem to doskonałe rozwiązanie dla firm, które chcą, aby ich przedsiębiorstwo odbierane było jako marka świadcząca usługi na najwyższym poziomie. Dbałość o klienta objawia się bowiem już na etapie gadżetów reklamowych, które są idealną metodą zwiększania rozpoznawalności i tworzenia pozytywnego obrazu firmy w oczach konsumentów.

Pendrive z grawerem – praktyczne i trwałe gadżety reklamowe

Czy pendrive’y z grawerem będą dobrze reklamować firmę? Wybierając gadżet reklamowy, który ma stać się trójwymiarową wizytówką firmy warto zwrócić uwagę przede wszystkim na jego funkcjonalność oraz estetykę. Przedmiot tego rodzaju powinien towarzyszyć konsumentowi każdego dnia, zachowywać praktyczność i kojarzyć się z użytecznością. Wszystkie te cechy posiadają nasze pendrive’y, które mogą służyć zarówno pracownikom przedsiębiorstwa, jak i potencjalnym klientom. Nośniki pamięci przydają się nie tylko w pracy, w szkole i na uczelni, ale także w życiu codziennym. Można przechowywać na nich zdjęcia, dokumenty, filmy i wiele innych rodzajów plików. Stanowią zatem gadżet uniwersalny i przydatny w równym stopniu dla dzieci oraz osób dorosłych. Co więcej, nasze pendrive’y metalowe charakteryzuje piękny, elegancki design, który sprawia, że poza niezwykłą funkcjonalnością, każdy taki gadżet stanowi luksusowe tło dla Twojego logo firmowego.

Gwarancja trwałości

Problemem wielu gadżetów reklamowych jest ścieranie się nadruku, a także szybkie niszczenie się sprzętu, który ma najczęściej bardzo niską jakość. W naszej firmie dbamy, aby pendrive’y długo cieszyły swoich użytkowników niesłabnącą użytecznością i bezawaryjnością, a zleceniodawców idealną precyzją i trwałością logo firmy, które w przypadku metalowej obudowy może być zarówno grawerowane, jak i nanoszone bardzo nowoczesną metodą druku. Wybór naszych produktów stanowi więc gwarancję długotrwałej żywotności gadżetu reklamowego oraz wiernego pełnienia przez nich swojej funkcji.

Szeroki wybór parametrów technicznych

Nasze pendrive’y z grawerem są dostępne w pojemnościach 2 GB, 4 GB, 8 GB, 16 GB i 32 GB. Każdy produkt z tej kategorii ma kompatybilność ze standardami USB 2.0 oraz USB 3.0 i jest oparty na technologii Plug & Play, co oznacza, że można używać go natychmiast po zakupie, bez konieczności instalowania jakichkolwiek sterowników. Wszystkie metalowe pendrive’y mogą zostać pokryte precyzyjnym i trwałym grawerem, a niektóre modele również kolorowym tampondrukiem lub drukiem UV. W zależności od modelu decydujesz także o systemie ukrywania wejścia USB, który może polegać na chowaniu końcówki wewnątrz obudowy korpusu lub zamykanie pendrive’a dedykowaną zatyczką.

Różnorodna gama kształtów i kolorów

W naszym sklepie znajdziesz pendrive’y metalowe oraz w ciekawych połączeniach metalu i tworzywa sztucznego. Dostępne formy to przede wszystkim modele klasyczne z zatyczką oraz obrotowe i wysuwane, z końcówką ukrywaną wewnątrz korpusu. Kształty produktów mogą być zarówno proste, jak i bardzo designerskie, przyjmujące na przykład postać klucza do zamka. Wszystkie pendrive’y wyposażone zostały w otwór na zawieszkę, dzięki czemu produkt łatwiej jest przechowywać i uchronić przez zagubieniem. Ponadto, wiele modelów występuje w różnorodnych kolorach, od jednobarwnych po kombinacje metalicznego srebra z kolorowymi dodatkami z tworzywa sztucznego. Możesz wybierać pomiędzy eleganckim gadżetem o obudowie w naturalnym odcieniu srebra a wariatem barwionym na brąz, czerń, czerwień, grafit, zieleń, fiolet, złoto lub na niebiesko.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

TWOJA WYCENA
Wypełnij formularz, aby uzyskać wycenę gadżetu

PRINTMAR Dział handlowy
Tel: +48 (22) 486 32 62 E-mail: biuro@printmar.pl

X