Pendrive reklamowe

Pendrive reklamowy to świetne rozwiązanie, jeżeli poszukujesz ciekawego pomysłu na gadżet, który będzie promował Twoją firmę lub organizację. Możesz go wręczyć klientom i kontrahentom przy różnych okazjach. To użyteczne akcesorium, z którego wielu z nas korzysta na co dzień, jest świetnym sposobem na zbudowanie świadomości marki pośród potencjalnych klientów. Wysokiej jakości nośniki danych z możliwością umieszczenia dowolnego nadruku znajdziesz w naszej ofercie. Do wybranych artykułów biurowych mamy dostępne opcje EXPRESS 24h jest to czas, który potrzebujemy na wykonanie Twojego zamówienia. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. Dla Nas najważniejsza jest dobrze zrealizowane oczekiwania klienta.

Pendrive reklamowe jako doskonały sposób na promocję firmy

Wielu przedsiębiorców planując kampanię reklamową swojej firmy lub produktu skupia obecnie całą uwagę na typowych reklamach w Internecie i w innych mediach, zapominając o tym, że tradycyjne formy promocji w postaci gadżetów takich jak choćby pendrive’y również mogą przynieść znakomite efekty. Aby jednak tego rodzaju działania były skuteczne, muszą być dobrze przemyślane. Wielu specjalistów od marketingu podkreśla dziś, że nie ma sensu wydawać pieniędzy na broszury i ulotki, gdyż zdecydowana większość osób od razu wyrzuci je do śmieci. Warto natomiast zainwestować w gadżety reklamowe, które bywają bardzo przydatne w budowaniu pozytywnego wizerunku firmy. Taki artykuł biurowy nie tylko świetnie zareklamuje twoją markę, ale również będzie wyjątkowym upominkiem dla Twoich pracowników.

Wręczanie gadżetów reklamowych to bardzo skuteczny sposób, by kształtować pozytywne relacje firmy z otoczeniem. Każdy z nas lubi dostawać prezenty. Warto wykorzystać ten fakt po to, by docenić lojalnych klientów czy kontrahentów i zbudować dzięki temu trwałe, indywidualne więzi. Obdarowane osoba będzie czuła się wyjątkowo i zapamięta Twoją firmę w pozytywnym kontekście. Dlatego już dziś zainwestuj w dobrą jakość pendrive’ów, notesów reklamowych, czy smyczy z logo!

Dlaczego warto wykorzystać pendrive’y reklamowe w kampanii marketingowej?

Inwestując w gadżety reklamowe, warto zdecydować się na coś, co będzie przedstawiało realną wartość dla obdarowanego. Doskonale sprawdzą się więc użyteczne akcesoria – na przykład nośniki danych. Są one bardzo uniwersalne, a jednocześnie praktyczne. Przydadzą się praktycznie każdemu w codziennych obowiązkach. Są niewielkich rozmiarów i poręczne, dlatego też bez problemu można mieć je przy sobie. Można umieścić na nich dowolny nadruk, na przykład logo, na które klient będzie spoglądał, kopiując pliki. Warto też pamiętać, że akcesoria tego typu często pożyczane są innym osobom, dlatego też obdarowany będzie przy okazji dalej reklamował Twoją firmę pośród swoich przyjaciół, znajomych i współpracowników z branży. Na taki niewielki nośnik można również wgrać na przykład prezentację z ofertą firmy lub aktualny katalog produktów, tak aby klient mógł się z nimi na spokojnie zapoznać w domu czy biurze. To sprawi, że dana osoba korzystając z urządzenia utrwali sobie w pamięci pozytywny wizerunek Twojej firmy. Skuteczny sposób reklamy w czasach, kiedy jesteśmy z każdej strony zalewani nowymi ofertami, promocjami jest bardzo ważny. D

Dlatego jako producent gadżetów jesteśmy w stanie podpowiedzieć najlepsze rozwiązania dostępne na rynku.

Wysokiej jakości pendrive’y reklamowe w naszej ofercie

W naszej ofercie znajdą Państwo pendrive’y reklamowe, na których możliwe jest umieszczenie niemal dowolnego nadruku, takiego jak choćby nazwa czy logo firmy. Oferowane przez nas urządzenia wykonane zostały wyłącznie z wysokiej jakości podzespołów, a przy tym są estetyczne i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych urządzeń drukujących możesz być pewny, że zamówiony nadruk będzie atrakcyjny pod względem wizualnym i sprosta Twoim oczekiwaniom. Wszystkie te czynniki razem sprawią, że zamówione u nas nośniki danych staną się jednocześnie elegancką wizytówką Twojej firmy i przydatnym gadżetem. Oferujemy modele o różnej pojemności, różnej formie oraz w różnych przedziałach cenowych. Wybrane artykuły biurowe jesteśmy w stanie wykonać w ciągu 24h. Dlatego bez problemu znajdziesz rozwiązanie, które będzie odpowiadało Twoim potrzebom.

Rodzaje nośników danych dostępnych w naszej ofercie

W naszej ofercie znajdziesz różnego rodzaju modele pendrive’ów reklamowych. Dostępne są między innymi klasyczne modele wykonane z tworzyw sztucznych, modele obrotowe, a także nośniki ze stylową drewnianą obudową. Oferujemy także produkty z karabińczykiem lub wisiorkiem, dzięki którym gadżet trudniej będzie zgubić w odmętach nesesera, torebki czy nawet szuflady w biurku, a także unikatowe modele wykonane z metalu, na których można wykonać spersonalizowany grawerunek. Szeroki wybór pendrive’ów w ofercie naszej firmy sprawia, że bez problemu możesz wybrać model dostosowany do charakteru Twojej oferty. Jako wiodący producent gadżetów mamy w swojej ofercie również smycze reklamowe, notesy reklamowe, czy długopisy.  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Wyświetlanie 1–32 z 47 wyników

1 2
TWOJA WYCENA
Wypełnij formularz, aby uzyskać wycenę gadżetu

PRINTMAR Dział handlowy
Tel: +48 (22) 486 32 62 E-mail: biuro@printmar.pl

    X