Notesy reklamowe

Notesy reklamowe i inne akcesoria marketingowe to nie tylko praktyczny gadżet, ale także wizytówka, która świadczy o dbałości danej marki o konsumenta. Dając je w formie upominku pracownikom i potencjalnym klientom, tworzymy żywą reklamę, która rozprzestrzenia się bez wysiłku z naszej strony. Dodatkowo notesy reklamowe to ekskluzywność, na którą zdobywa się niewielka liczba firm, są więc konkurencyjną formą marketingu. Sprawdź naszą ofertę i dowiedz się, dlaczego warto wybrać właśnie produkty Printmar!

Notesy reklamowe wykonane z ekologicznych materiałów

Produkowane przez nas notesy tworzone są z surowców o wysokim stopniu biodegradacji. Do produkcji kartek wykorzystujemy papier z kamienia, który jest całkowicie ekologiczny, nie zawiera drewna, celulozy ani wody, a dodatkowo jest bardzo odporny na wilgoć i uszkodzenia. W większości modeli stosujemy ten sam materiał do wykonania okładek, a pozostałe są produkowane ze skóry ekologicznej. Organiczne materiały wykorzystane do tworzenia naszych produktów budują w oczach klientów obraz firmy, która troszczy się nie tylko o konsumentów, ale także o środowisko naturalne.

Innowacyjna technologia papieru z kamienia

Papier z kamienia to arkusze wykonane z węglanu wapnia, które są znacznie wytrzymalsze i bardziej ekologiczne niż zwykły papier celulozowy, a w dodatku wodoodporne. Do produkcji nie są potrzebne drzewa ani woda, ponieważ surowiec ten jest tworzony z pobudowlanych odpadów, w związku z czym sam w sobie jest formą recyklingu. Kartki z tego materiału są naturalnie białe i nie ulegają łatwo zabrudzeniom ani rozdarciom.

Udział w ochronie praw zwierząt dzięki wykorzystaniu skóry ekologicznej

Produkcja skóry ekologicznej – w przeciwieństwie do naturalnej – nie wiąże się z uśmiercaniem zwierząt. Materiał ten wytwarzany jest z wytrzymałych surowców syntetycznych, które są bardziej wytrzymałe na działanie wody, nie wymagają konserwacji i mogą występować w wielu kolorach. Wybierając produkty z tego materiału, uzyskujemy elegancki, solidny wygląd gadżetów reklamowych, jednocześnie pozostając przy wizerunku firmy dbającej o dobro środowiska.

Stylowe notesy reklamowe w wielu modelach i wersjach kolorystycznych

Poza trwałością, solidnością i przyjaznymi środowisku materiałami nasze notesy reklamowe charakteryzuje też funkcjonalność i designerski styl. Do wyboru mamy wiele modeli oprawionych w gruby papier z kamienia lub skórę ekologiczną, a dodatki w postaci ozdobnych gumek pozwalają na wygodne przechowywanie na przykład długopisu. Każdy typ notatnika jest dostępny w kilku kolorach. Logo i inne treści reklamowe umieszczamy na froncie w formie nadruku lub grawerunku na metalowej blaszce.

Stonowane i eleganckie połączenia kolorystyczne

Jeśli twoją firmę cechuje tradycja, wysoka klasa i zamiłowanie do elegancji, możesz wybrać jeden z naszych modeli w jednolitych kolorach lub stonowanych połączeniach podobnych odcieni. Gumka lub tasiemka przy notesie jest nie tylko praktycznym dodatkiem, ale również odpowiednim dopełnieniem stylistyki gadżetu.

Designerskie kontrasty

Twoja firma celuje w grupę klientów, którzy cenią sobie nowoczesność, design i wyróżnienie się z tłumu? W naszej ofercie znajdziesz notesy, które łączą kontrastujące barwy i materiały. Matowe, zamszowe wykończenie skóry ekologicznej z błyszczącym jaskrawym paskiem na okładce i tasiemką wewnątrz notatnika, czarny front przełamany barwnym rogiem i pasującą gumeczką czy też jednolite, wyraziste kolory całości notatnika, to tylko nieliczne z naszych propozycji.

Wybierając nasze notesy reklamowe w charakterze jednej z wizytówek twojej firmy, przedstawiasz się potencjalnym klientom, jako dbający o środowisko i ludzi przedsiębiorca, który na pierwszym miejscu stawia inne wartości niż własna korzyść. Dlatego wręczając konsumentom notes z logiem swojej firmy, budujesz w nich pozytywne skojarzenia, które zapamiętają łatwo i na długo, korzystając każdego dnia z praktycznego i stylowego notatnika.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

TWOJA WYCENA
Wypełnij formularz, aby uzyskać wycenę gadżetu

PRINTMAR Dział handlowy
Tel: +48 (22) 486 32 62 E-mail: biuro@printmar.pl

X