Pendrive drewniany

Drewniane pendrive’y to jeden z gadżetów reklamowych, których oferta u wielu producentów nieustannie się rozwija. Na jej rozwój co mają wpływ nowe pomysły specjalistów w dziedzinie promocji i marketingu, a także pojawiające się możliwości technologiczne. Dostępne dziś reklamowe nośniki danych są wytwarzane z nietypowych materiałów, mają ciekawe formy i spełniają swoją funkcję marketingową nie tylko dzięki użyteczności, ale też nowoczesnym rozwiązaniom w kwestii designu. Aktualnie furorę robią drewniane pendrive’y z nadrukiem, które łączą w sobie najlepsze cechy reklamowego gadżetu, o czym doskonale wiedzieliśmy, tworząc dla naszych klientów tę właśnie propozycję.

Drewniane pendrivy – idealny gadżet reklamowy

Duża atrakcyjność nie tylko drewnianych pendrive’ów, wiąże się przede wszystkim z ich wartością użytkową. W dobie powszechnej cyfryzacji wszelkich treści oraz wykorzystywania technologii cyfrowej w pracy i w czasie wolnym, poręczny nośnik danych ma szerokie zastosowanie. Może bowiem służyć do bezpiecznego przechowywania ważnych dokumentów, plików muzycznych, zdjęć, kopii zapasowych różnych systemów, a także mnóstwa ciekawych, przenośnych aplikacji. Dostępne na rynku oprogramowanie może posłużyć również do wykorzystania urządzenia jako swoistego klucza zabezpieczającego dostęp do Twojego komputera osobistego.

Mamy świadomość, że funkcjonalność i uniwersalność większości gadżetów reklamowych zwykle jest w jakimś stopniu ograniczona, dlatego “życie” takich przedmiotów bywa czasem krótkie. Przykładem mogą być kubki z nadrukami czy odblaskowe opaski, które powoli odchodzą już w zapomnienie i zalegają na tyłach szafek oraz meblowych szuflad. Pendrive nadal jednak jest bardzo pożądanym gadżetem, dlatego ma on w sobie olbrzymi potencjał reklamowy. Formy i kształty, jakie przybiera to niepozorne urządzenie w roli nośnika promocji działalności danej firmy, stanowią doskonałą powierzchnię dla ekspozycji czytelnych treści reklamowych czy logo. Podczas produkcji tego typu akcesoriów nie ma praktycznie żadnych ograniczeń w zakresie kolorystyki i wzornictwa, a także rodzaju materiału, z jakiego będzie on wykonany oraz kształtu, jaki przybierze . Od pewnego czasu olbrzymim zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim modele z wykonane drewna. Jest to kolejny, niezwykle udany przykład, bardzo modnego i pożądanego ostatnio połączenia wysokiej technologii z naturalnymi rozwiązaniami.

Rodzajowy zawrót głowy

W naszej ofercie dostępna jest szeroka gama pendrive’ów w drewnianej obudowie. Z pewnością znajdziesz u nas model, którego forma i wzornictwo przypadną do gustu Tobie, Twoim klientom oraz potencjalnym partnerom biznesowym, jakich obdarujesz tym prestiżowym gadżetem. Modele z drewna przykują uwagę każdego, a ich oryginalny styl sprawi, że wszyscy będą chcieli stać się posiadaczami tego wyjątkowego przedmiotu. W naszym sklepie zakupisz urządzenia w drewnianej obudowie, które można powiesić na szyi niczym ozdobny wisiorek lub przymocować do pęku kluczy, aby zawsze mieć je pod ręką. Polecamy szczególnie modele w kolorze czekoladowego brązu, mahoniu czy utrzymane w stylistyce jasnego, surowego drewna. Większość zaopatrzyliśmy w dyskretne mocowania, dzięki którym możesz też podpiąć je w prosty sposób chociażby do biurowej smyczy

Nadruk reklamowy na drewnie

Aby ten wyjątkowy produkt efektywnie spełniał funkcję gadżetu reklamowego, konieczne jest naniesienie na niego odpowiedniej grafiki lub tekstu. Chcąc sprostać wysokim wymaganiom w kwestii jakości, oferujemy naszym klientom różne metody wykonania nadruku. Może on zostać naniesiony np. za pomocą trwałego nadruku laserowego czy tampodruku. Możliwe jest również naniesienie grafiki za pomocą specjalistycznego druku UV (full color).

Co skrywają w sobie drewniane pendrive’y?

Pod osłoną naturalnego drewna, jakim obudowane jest urządzenie, kryje się… wysoka technologia wykonania każdego pendrive’a. W zależności od standardu (USB 2.0 lub USB 3.0), proponujemy Ci modele o pojemności 2GB, 4GB, 8GB, 16GB oraz aż 32 GB. Wszystkie urządzenia są kompatybilne z najpopularniejszymi systemami operacyjnymi. Do ich użytkowania nie są potrzebne już żadne dodatkowe sterowniki – ich praca opiera się dziś na technologii Plug & Play.

Gadżet i współpraca biznesowa na lata

Jak już wspomnieliśmy, naturalnie i ekologicznie prezentujące się nośniki pamięci są bardzo ciekawym, a przede wszystkim uniwersalnym przedmiotem, jaki z powodzeniem możesz wykorzystać do promocji i reklamy swojej firmy. Trudno przewidzieć, jaką technologią zaskoczy nas świat w przyszłości, jednak z pewnością te funkcjonalne i poręczne nośniki pozostaną w powszechnym, codziennym użytku jeszcze przez kilka dobrych lat. Dzięki naszym oryginalnym modelom, zyskujesz możliwość obdarowania swoich najlepszych klientów świetnym prezentem. Gadżet taki wręczony w trakcie kolejnego spotkania biznesowego może stać się z kolei zaczątkiem owocnej i długofalowej współpracy z nowym kontrahentem. Czytelne, wykonane w wysokiej jakości logo czy hasło reklamowe na drewnianej obudowie już na zawsze będzie oznaką prestiżu i wspomoże budowę pozytywnego wizerunku Twojej firmy. Sprawdź naszą ofertę już dziś!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

TWOJA WYCENA
Wypełnij formularz, aby uzyskać wycenę gadżetu

PRINTMAR Dział handlowy
Tel: +48 (22) 486 32 62 E-mail: biuro@printmar.pl

X