Pendrivy w kształcie karty kredytowej. Nadruk Full Color

W dzisiejszych czasach pendrive jest niezbędnym urządzeniem dla większości osób, w końcu dzięki niemu możemy mieć ważne dane zawsze przy sobie. Taki gadżet sprawdzi się nie tylko do użytku codziennego, ale też do promocji Twojej marki wśród potencjalnych klientów. W agencji reklamowej Printmar możesz zamówić produkt w wielu odsłonach, który zostanie ozdobiony logiem marki lub dowolnym nadrukiem, jaki sobie zażyczysz.

Stylowy pendrive w kształcie karty

W ofercie naszego sklepu dużym powodzeniem cieszy się pendrive karta kredytowa, dostępny w kilku wersjach. Na szczególną uwagę zasługują modele wykonane z drewna, które prezentują się niezwykle świeżo i nowocześnie. Dzięki spłaszczonej obudowie urządzenie z powodzeniem pomieści się w każdym portfelu, dlatego już nigdy nie zapomnisz zabrać go ze sobą z domu. Jednak co najważniejsze, produkt oferujemy w wersji z wysokiej jakości obrazem, który wykonujemy na podstawie przesłanej przez Ciebie grafiki. Gotowy pendrive karta z nadrukiem możesz wykorzystać w prowadzonej przez siebie kampanii marketingowej – jako prezent w konkursie na social mediach czy upominek dla stałych klientów lub współpracowników. Wszystkie modele z tej kategorii dostępne są w wersji Express24h – za dodatkową opłatą zostaną wykonane w ciągu jednego dnia roboczego!

Spersonalizowany pendrive reklamowy

Aby zapewnić Ci produkt skrojony na miarę Twoich potrzeb, każdy pendrive w kształcie karty kredytowej możesz dowolnie spersonalizować. W trakcie składania zamówienia samodzielnie określisz, jaką pojemność będzie mieć urządzenie – od 2 do 32 gigabajtów (w zależności od konkretnego modelu). Istotną kwestią będzie również wybór metody znakowania obudowy, do dyspozycji masz druk UV lub grawerowanie laserem. Ta pierwsza opcja jest tańsza i dostępna w sprzedaży ekspresowej. Pendrive z grawerem kosztuje nieco więcej, dlatego polecamy go na specjalne okazje. Zamówienia na urządzenie w kształcie karty dostępne są od 10 sztuk, czas oczekiwania na ich realizację wynosi średnio 5 dni. Jednak o ostatecznym terminie zostaniesz poinformowany w trakcie składania zamówienia.

Jeśli zainteresował Cię pendrive karta z własnym nadrukiem, to sprawdź też nasze pozostałe propozycje. W asortymencie Printmar znajdziesz przenośne USB w wielu wydaniach, każde z nich przyozdobimy Twoim logo! Zachęcamy też do skorzystania z naszych zestawów promocyjnych. Zamawiając kilka gadżetów na raz, możesz liczyć na ciekawe rabaty cenowe. Oferta obejmuje powerbanki, smycze, długopisy i notesy z dowolnym nadrukiem.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

TWOJA WYCENA
Wypełnij formularz, aby uzyskać wycenę gadżetu

PRINTMAR Dział handlowy
Tel: +48 (22) 486 32 62 E-mail: biuro@printmar.pl

X