Pendrivy w kształcie karty kredytowej. Nadruk Full Color

W dzisiejszych czasach pendrive jest niezbędnym urządzeniem dla większości osób, w końcu dzięki niemu możemy mieć ważne dane zawsze przy sobie. Taki gadżet sprawdzi się nie tylko do użytku codziennego, ale też do promocji Twojej marki wśród potencjalnych klientów. W naszej agencji reklamowej Printmar będziesz mógł zamówić produkt w wielu odsłonach, który zostanie ozdobiony logiem Twojej marki lub dowolnym nadrukiem, jaki sobie zażyczysz.

Stylowy pendrive w kształcie karty

W ofercie naszego sklepu dużym powodzeniem cieszy się pendrive karta kredytowa, dostępny w kilku wersjach. Dzięki takiej formie będzie mieć nośnik pamięci zawsze przy sobie. Na szczególną uwagę zasługują modele wykonane z drewna, które prezentują się niezwykle świeżo i nowocześnie. Spłaszczona obudowa urządzenia z powodzeniem pomieści się w każdym portfelu, dlatego już nigdy nie zapomnisz zabrać go ze sobą z domu. Jednak co najważniejsze, produkt oferujemy w wersji z wysokiej jakości obrazem, który wykonujemy na podstawie przesłanej przez Ciebie grafiki. Gotowy pendrive karta z nadrukiem możesz wykorzystać w prowadzonej przez siebie kampanii marketingowej – jako prezent w konkursie na social mediach czy upominek dla stałych klientów lub współpracowników. Sprawdzony pomysł na rewelacyjny gadżet czy prezent. Cechuje Nas profesjonalizm, dlatego staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, dlatego. Wszystkie modele z tej kategorii dostępne są w wersji Express24h – za dodatkową opłatą zostaną wykonane w ciągu jednego dnia roboczego!

Spersonalizowany pendrive reklamowy

Aby zapewnić Ci produkt skrojony na miarę Twoich potrzeb, każdy pendrive w kształcie karty kredytowej możesz dowolnie spersonalizować. W trakcie składania zamówienia samodzielnie określisz, jaką pojemność będzie mieć urządzenie – od 2 do 32 gigabajtów (w zależności od konkretnego modelu). Dzięki możliwością jakie oferuje nasz park maszynowy na jego powierzchni może zostać wiernie odwzorowana każda, nawet najbardziej skomplikowana grafika. Istotną kwestią będzie również wybór metody znakowania obudowy, do dyspozycji masz druk UV lub grawerowanie laserem. Ta pierwsza opcja jest tańsza i dostępna w sprzedaży ekspresowej. Pendrive z grawerem kosztuje nieco więcej, dlatego polecamy go na specjalne okazje. Zamówienia na urządzenie w kształcie karty dostępne są od 10 sztuk, czas oczekiwania na ich realizację wynosi średnio 5 dni. Jednak o ostatecznym terminie zostaniesz poinformowany w trakcie składania zamówienia.

Jeśli zainteresował Cię pendrive karta z własnym nadrukiem, to sprawdź też nasze pozostałe propozycje. W asortymencie Printmar znajdziesz przenośne USB w wielu wydaniach, każde z nich przyozdobimy Twoim logo! Polecamy również skorzystać z naszych zestawów promocyjnych. Przy zamówieniu kilku gadżetów jednocześnie oferujemy ciekawe rabaty cenowe.

Proponowana oferta obejmuje powerbanki, smycze, długopisy i notesy z dowolnym nadrukiem. Wejdź i sprawdź, jak wyróżnić swoją markę!

 

 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

TWOJA WYCENA
Wypełnij formularz, aby uzyskać wycenę gadżetu

PRINTMAR Dział handlowy
Tel: +48 (22) 486 32 62 E-mail: biuro@printmar.pl

    X