Power banki z pojemnością baterii do 4400 mAh

W dzisiejszych czasach nie musisz już gorączkowo poszukiwać gniazdka elektrycznego w celu podładowania telefonu czy tabletu. W naszym sklepie internetowym znajdziesz power bank z nadrukiem, który z powodzeniem możesz wykorzystać do promocji własnej firmy. Taka mobilna ładowarka jest niezwykle praktycznym upominkiem, dlatego obdarowani nią klienci na pewno będą zadowoleni, a Twoja marka lepiej zapamiętana.

Jaki power bank wybrać?

W trakcie wyboru przenośnej ładowarki podstawowym parametrem, na który zwracamy uwagę, jest jego pojemność. W naszej ofercie znajdziesz podstawowy power bank 2000mAh, który idealnie sprawdzi się na co dzień. Urządzenie z powodzeniem wystarczy do podładowania telefonu czy tabletu – idealna opcja w nagłych sytuacjach. Jednak do zadań specjalnych lepiej sięgnąć po wersję 4400 mAh, które będzie niezastąpiona w trakcie podróży na łono natury, np. festiwal muzyczny. Jednak pojemność powerbanku nie jest jedynym kryterium, na który warto zwrócić uwagę w czasie zakupów. Nie bez znaczenia będzie też liczba portów USB, w które zostało zaopatrzone urządzenie. W naszym asortymencie znajdziesz powerbank 2600 mAh z kilkoma slotami, umożliwiający podładowanie dwóch telefonów jednocześnie. Poza tym poszczególne urządzenia zaopatrzone są w dodatkowe funkcje, np. latarkę czy podświetlany wskaźnik naładowania baterii.

Power bank z logo Twojej firmy

W naszym asortymencie powerbanków o pojemności do 4400 mAh znajdziesz różnorodne urządzenia, które idealnie sprawdzą się do celów reklamowych. Każde z nich możemy ozdobić dowolnym nadrukiem przesłanym w trakcie składania zamówienia. Power bank z logo prezentuje się znakomicie, nasze grafiki wyróżniają się intensywnymi barwami o wysokiej jakości. Jednak co najważniejsze mobilna ładowarka jest szalenie praktycznym gadżetem, dlatego obdarowany nią klient czy współpracownik będzie na pewno zadowolony. W zależności od wybranego modelu urządzenia nadruk wykonujemy z jednej lub z obu stron. W celu uzyskania jak najlepszej jakości obrazu zachęcamy do zapoznania się ze wskazówkami graficznymi, dostępnymi na naszej stronie.

Zainteresował Cię nasz power bank z nadrukiem? Nie zapomnij zapoznać się z pozostałymi gadżetami reklamowymi, które przygotowaliśmy dla klientów naszej agencji. Wśród nich znajdziesz artykuły biurowe w postaci estetycznych notesów na spirali, smyczy oraz długopisów z logo. Możesz zamówić u nas także nowoczesne ozdoby na ściane w postaci wydruków na szkle akrylowym lub tradycyjnym. A jeśli interesuje Cię błyskawiczna realizacja zamówienia, szukaj produktów z oznaczeniem Express 24h.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

TWOJA WYCENA
Wypełnij formularz, aby uzyskać wycenę gadżetu

PRINTMAR Dział handlowy
Tel: +48 (22) 486 32 62 E-mail: biuro@printmar.pl

    X