Markowy pendrive

Żyjemy w nieustannie zmieniającym się świecie cyfryzacji, którego nieodłącznym elementem jest przekazywana zewsząd wiedza, dlatego elementem bez którego trudno się obejść są pendrivy. Możemy na nich przechowywać istotne dla nas informacje, prezentacje, dokumenty, zdjęcia. Są bezpieczne w użyciu i bardzo wygodne w użytkowaniu. Tym samym stały się idealnym artykułem reklamowym, z którego można skorzystać, aby promować swoją markę umieszczając na pendrivach logo firmowe.

Markowe pendrivy

Do nadruków wybieramy markowe pendrivy z pamięcią od 32 GB, aby zapewnić Państwu komfort użytkowania sprzętu oraz zadbać o jego niezawodność. Nasze produkty posiadają niezbędne certyfikaty gwarantujące jakość i profesjonalizm ich wykonania. Dbamy zarówno o estetyczną stronę wykonywanych zamówień, jak i bezpieczeństwo przechowywanych przez Państwa danych, dlatego pendrivy, które posiadamy w ofercie uchronią Państwa dane przed kurzem, wilgocią niezależnie od miejsca i sposobu ich przechowywania.

Pamięć USB sprawdzi się z powodzeniem jako oryginalny gadżet reklamowy dla klientów i kontrahentów. Będą idealną wizytówką Państwa firmy, z którą obdarowany nie zechce się rozstawać. Na pendrivach istnieje możliwość wykonania nadruku na obu stronach, można więc zawrzeć logo oraz dane kontaktowe, albo inne informacje dla Państwa istotne, jak myśl przewodnia lub data upamiętniająca ważne spotkanie, konferencję.

Pendrive markowy jako forma reklamy firmy

Estetyczne wykonanie pendrivów markowych ma przyczynić się do chętnego korzystania z nich przez osoby, które pragniemy nimi obdarować. Badania udowadniają, że dzięki temu wzrasta lojalność klientów i kontrahentów, co przekłada się na sprzedaż produktów, budowanie dobrego wizerunku Państwa firmy oraz sukces marketingowy. Dzięki korzystaniu z pendrivów markowych, jako jednej ze strategii marketingowych w Państwa firmie, będą mogli Państwo zjednać sobie nowych klientów, utwierdzić w dobrym wyborze stałych klientów oraz przekonać do siebie tych spośród nich, którzy dotychczas pozostawali nieprzekonani do wyboru odpowiedniej dla siebie firmy.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług

Jesteśmy renomowanym producentem artykułów biurowych, pośród których sztandarowym produktem, cieszącym się ogromną popularnością wśród klientów są pendrivy z nadrukiem logo firmowego. Z pomocą najnowszych osiągnięć w dziedzinie nadruku cyfrowego zaoferować Państwu możemy pendrivy z opcją graweru wykonanego laserowo lub z drukiem wypukłym, które świetnie posłużą jako materiały reklamowe. Pragniemy także zwrócić Państwa uwagę na możliwość dobierania pośród naszego asortymentu pendrivów markowych, które można dopasować do celu jako nam przyświeca. Podczas eventów lub targów sprawdza się ekonomiczne wersje pendrivów, które można zakupić w większej ilości po bardzo przystępnych cenach. Do wyboru mają Państwo pendrivy wykonane z wysokiej jakości plastiku, z elementami metalowymi oraz ekskluzywnymi wersjami w skórzanych etui, którymi mogą Państwo wyróżnić ważnych dla siebie klientów lub kontrahentów. Dobrać można korpus pendriva, technikę jego znakowania, prędkość interfejsu pamięci USB, aby były kompatybilne ze sprzętem, na którym Państwu zależy.

Markowy oznacza u nas także pendrive reklamowy, ponieważ stawiamy na połączenie jakości i możliwości zestawienia ich w parze z ekonomicznymi rozwiązaniami i cenami. Dbamy o szybką realizację zamówień. Zachęcamy do skorzystania z możliwości otrzymania wyceny poprzedzającej złożenie zlecenia, poznają wówczas Państwo dokładny termin realizacji zamówienia i będą mogli Państwo skorzystać z porad naszych specjalistów.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

TWOJA WYCENA
Wypełnij formularz, aby uzyskać wycenę gadżetu

PRINTMAR Dział handlowy
Tel: +48 (22) 486 32 62 E-mail: biuro@printmar.pl

X