Pendrive OTG

Jako producent gadżetów reklamowych oferujemy Tobie, jak i Twojemu klientowi ponadczasowy nośnik danych jakim jest pendrive OTG. Reklamowe pendrive’y OTG to najdoskonalsze rozwiązanie w zakresie pendrive’ów promocyjnych dostępnych na rynku. Dzięki wyposażeniu tych urządzeń w dwa rodzaje wtyczek, ich użytkownicy mają możliwość połączenia akcesorium zarówno z komputerem, jak i z innymi sprzętami elektronicznymi, kompatybilnymi z wejściem OTG, czyli między innymi tabletami oraz smartphone’ami. Oznacza to, że wybierając pendrive OTG na swój gadżet marketingowy zostaniesz odebrany przez potencjalnych klientów jako nowoczesny i innowacyjny przedsiębiorca, który dba o najwyższą jakość swoich produktów. Nie ma nic lepszego niż gadżet wyprodukowany na specjalne zamówienie klienta według jego oczekiwań. Odpowiednio zaprojektowany pendrive reklamowy sprawi, że klient będzie chętniej korzystał z usług Twojej firmy.

 

Reklamowe pendrive’y OTG są synonimem nowoczesnej wszechstronności

Pendrive OTG jako gadżet reklamowy może bez trudu zastąpić nie tylko zwykłe pendrive’y, ale także karty micro SD oraz inne nośniki pamięci. Zastosowanie podwójnego wejścia USB oraz OTG, umożliwia połączenie urządzenia zarówno z komputerem, jak i z bardziej mobilnymi sprzętami elektronicznymi, jak używane każdego dnia telefony oraz tablety. Dzięki dodatkowej pamięci użytkownicy pendrive’ów mogą pozwolić sobie na przechowywanie i korzystanie z plików o znacznie większym rozmiarze niż dopuszcza to wbudowana pamięć urządzeń. Dzięki tak komfortowemu i innowacyjnemu rozwiązaniu, akcesoria tego typu opatrzone firmowym logo mogą stać się ulubionym gadżetem każdego posiadacza sprzętów mobilnych. Tak wszechstronna użyteczność sprawia, że gadżet reklamowy w formie pendrive’a OTG pozwala w łatwy sposób zbudować pozytywny wizerunek marki, jako przedsiębiorstwa dbającego o klientów i stosującego politykę zgodną z najnowocześniejszymi trendami.

Zadbaj o lepszą widoczność Twojej marki

Reklamowy pendrive OTG to urządzenie codziennego użytku, które w najlepszy sposób buduje rozpoznawalność marki. Moc reklamowa pendriva w dużej mierze zależy od jakości i trwałości nadruku twojego logo, dlatego właśnie oferujemy ci wybór niezwykle wytrzymałego i precyzyjnego graweru lub nowoczesnych metod druku takich, jak tampondruk oraz druk UV, które pozwalają na idealne odwzorowanie kolorów i zapewniają bardzo wysoką odporność na ścieranie. Państwo decydują jaką metodą ma być znakowany gadżet oraz wybierają najbardziej odpowiedni pendrive z grawerem logo. Niezależnie od tego czy wybierzesz grawerowanie w metalu, czy w tworzywie sztucznym Twoje logo na długo pozostanie niezmiennie wyraźne i atrakcyjne.

 

Szerokie spektrum wyboru parametrów reklamowych

Nasze pendrive’y OTG dostępne są w wersjach o kilku pojemnościach takich, jak 2 GB, 4 GB, 8 GB, 16 GB oraz 32 GB. Wszystkie mają kompatybilność ze standardami USB 2.0 oraz USB 3.0, a także wejściami OTG. Oparte są na technologii Plug & Play, co oznacza, że są gotowe do użytku na każdym popularnym systemie, bez konieczności instalowania jakichkolwiek dodatkowych sterowników. Co więcej, wybierać możesz nie tylko parametry techniczne, ale również formę i kształt produktu, który definiuje system jego otwierania i zamykania, a także wiele wariantów połączeń kolorystycznych. Takie łączenie parametrów pozwoli Ci wybrać najodpowiedniejszy model.

 

Bogata kolorystyka i funkcjonalny design

Posiadamy dwa modele pendrive’ów reklamowych w różnorakich kolorach. Model PN-t-1otg występuje w klasycznej plastikowej wersji z obrotową blaszką typu Twister. Model ten jest idealny dla Ciebie, jeśli cenisz sobie wygodę oraz nowoczesne rozwiązania. Dostępny jest w 8 wariantach plastikowych obudów oraz 16 wersjach kolorystycznych blaszek. Zaś dzięki małemu uchwytowi bez problemu może zostać podpięty do smyczy z nadrukiem. Oferujemy również model PN-otg-280 przeznaczony dla wszystkich, którzy cenią proste rozwiązania. Ten metalowy pendrive występuje w kolorze niebieskim, srebrnym, czerwonym oraz czarnym. Chcemy, aby tworzone przez nas pamięci USB z nadrukiem spełniały oczekiwania każdego potencjalnego klienta. Dlatego kreujemy małe pendrive’y z myślą o Twoich pragnieniach o idealnym gadżecie reklamowym.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

TWOJA WYCENA
Wypełnij formularz, aby uzyskać wycenę gadżetu

PRINTMAR Dział handlowy
Tel: +48 (22) 486 32 62 E-mail: biuro@printmar.pl

X