Power banki reklamowe z nadrukiem logo

Power banki reklamowe – to sposób na promocję Twojej firmy z energią. W dobie wszechobecnych laptopów, tabletów, smartfonów oraz innych urządzeń elektronicznych od kilku lat niesłabnącą popularnością cieszą się te przenośne urządzenia do ładowania sprzętów mobilnych. W razie problemów z zasilaniem umożliwią Ci one dokończenie ważnej prezentacji czy rozmowy lub pozwolą wysłać właśnie tego najważniejszego maila lub SMS-a czy zrobić to najważniejsze zdjęcie. Dlaczego bezpośrednio nie powiązać tych ważnych momentów z życia ze swoją firmą? Sprawdź naszą ofertę i dowiedz się, dlaczego warto zdecydować się na ten rodzaj gadżetów marketingowych!

Czym jest power bank i jak dobrać właściwy model tego gadżetu reklamowego?

Power banki, wykorzystywane dziś coraz częściej jako gadżety reklamowe, to po prostu przenośne źródła energii. Pod tą nazwą kryje się niewielki, podręczny akumulator, który umożliwia doładowanie baterii smartfona lub innego urządzenia mobilnego (takiego jak choćby czytnik ebooków, tablet, a nawet laptop) w sytuacji, gdy nie mamy dostępu do źródła zasilania. Występujące na rynku modele różnią się w zależności od pojemności ogniw, liczby złącz (gniazd USB), a także wzornictwa, dzięki czemu możesz dostosować je idealnie do własnych potrzeb. Jak dobrać właściwy model? Sprawdźmy!

Pojemność power banków

Aktualna oferta rynkowa obejmuje zarówno modele o mniejszej pojemności, sięgającej około 2000 mAh, jak i modele o pojemności nawet kilkudziesięciu tysięcy mAh. Ich dopasowanie do potrzeb klienta jest ważnym czynnikiem wyboru konkretnego urządzenia. Należy pamiętać, że opcją minimum powinien być model o pojemności równej sumie pojemności baterii urządzeń, którymi ma dysponować osoba z niego korzystająca. Warto powiększyć go o pewien zapas, mając na uwadze ewentualne straty na linii przesyłu.

Liczba i rodzaj wejść i dodatkowe akcesoria

Ważnym czynnikiem wyboru konkretnego urządzenia jest też liczba wejść – na rynku znajdziemy modele wyposażone w jeden, dwa lub nawet trzy porty USB. Należy pamiętać o tym, że dostępne są modele o różnych typach wejść takich jak micro USB, lighting czy USB-C. Niemniej ważnym czynnikiem jest materiał, z jakiego wykonano obudowę, a także kształt i wielkość samego urządzenia. Wielu klientów zwraca również uwagę na dodatkowe akcesoria, takie jak na przykład wyposażenie akumulatora w praktyczną w latarkę lub świetlną sygnalizację stopnia naładowania urządzenia. Podczas wyboru modelu, który stanie się jednocześnie powierzchnią reklamową, a przez to wizytówką Twojej firmy, pamiętaj o tym by zadbać zarówno o wystarczającą ilość miejsca na odpowiedni nadruk lub grawerunek, jak i o wysoką jakość i właściwy typ urządzenia. Dzięki wykorzystanym materiałom, power bank idealnie poddaje się grawerowaniu laserowemu. Nadruk reklamowy naniesiony na powierzchnię urządzenia jest bardzo dobrze widoczny i przede wszystkim trwały.

Power bank jako gadżet reklamowy

Dziś power bank staje się niezbędnym gadżetem dla każdego, kto w pośpiechu i nawale codziennej aktywności chce zachować możliwość kontaktu ze światem zewnętrznym w każdym miejscu i czasie, być niezależnym od źródeł zasilania – dlatego właśnie tak dobrze sprawdza się w roli gadżetu reklamowego. Coraz częściej zastępuje on długopisy, notesy i inne tradycyjne materiały reklamowe. Szeroka gama wzornictwa powoduje, że w zależności od potrzeb możemy wybrać urządzenie w obudowie z tworzywa sztucznego z nazwą lub logo firmy nadrukowaną na powierzchni lub elegancki, prestiżowy i trwały model w obudowie metalowej, na której treść reklamowa jest laserowo wygrawerowana. Szeroka gama kolorystyczna pozwala z kolei na odpowiednie dopasowanie akcesorium do barw charakterystycznych dla Twojej firmy.

Nasza oferta

Niewątpliwie każda firma ma własną koncepcję marketingu i chce dostosować rodzaj gadżetu do własnych potrzeb. Właśnie dlatego oferujemy Ci szeroki wybór modeli, na które możemy nadrukować logo Twojej firmy. Kształt oraz wielkość sprzedawanych przez nas urządzeń w bezpośredni sposób przekłada się na powierzchnię, którą możesz wykorzystać w celu nadrukowania wybranej grafiki czy tekstu, co otwiera szeroki wachlarz możliwości wykorzystania różnych technik znakowania. Kolorowy nadruk full color prezentujący logo i hasła marketingowe Twojej firmy wspaniale będzie wyglądał na proponowanych przez nas trwałych i funkcjonalnych urządzeniach. Oferujemy także jednolite i precyzyjne grawerunki laserowe na metalowych powierzchniach. Jeśli chodzi o wzór, jedyne ograniczenie narzuca tu Twoja własna wyobraźnia. Skorzystaj z naszej oferty! Jest ot jeden z najbardziej użytecznych i przydatnych gadżetów reklamowych.

Polecamy:

  • klasyczne urządzenia w obudowie metalowej o pojemności 5200 mAh w różnych wersjach kolorystycznych,
  • niewielkie urządzenia o kształcie walca z eleganckimi pierścieniami, o pojemności 3000 mAh,
  • metalowe modele o pojemności 10000 mAh z bardzo dużą powierzchnią reklamową,
  • cylindryczne modele o pojemności od 2000 do 3000 mAh, wyposażone dodatkowo w latarkę
  • wyróżniające się stylowe, eleganckie urządzenia w drewnianej obudowie o pojemności od 2000 do 3000 mAh
  • a także inne urządzenia w obudowach z tworzyw sztucznych lub metali, o rozmaitej pojemności, z latarką lub bez, w licznych wersjach kolorystycznych.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

TWOJA WYCENA
Wypełnij formularz, aby uzyskać wycenę gadżetu

PRINTMAR Dział handlowy
Tel: +48 (22) 486 32 62 E-mail: biuro@printmar.pl

X