Smycze z nadrukiem

Smycze z nadrukiem są od dawna jednym z najpopularniejszych gadżetów reklamowych. Są jednocześnie bardzo praktyczne i stanowią idealne miejsce na umieszczenie reklamy, ponieważ najczęściej noszone są w widocznym miejscu, na przykład do noszenia kluczy, identyfikatorów oraz telefonów, zapobiegając również ich zgubieniu. Idealnie sprawdzają się na imprezach sportowych, konferencjach czy podczas akcji marketingowych. Mogą pomoc w promowaniu nowym firmom, nawet przy ograniczonym budżecie. Do wyboru mamy wiele różnych modeli. Sprawdź naszą ofertę! Zobacz również nasze okazjonalne zestawy ze smyczami.

Różne rodzaje reklamowych smyczy z nadrukiem

Najpopularniejszym typem smyczy reklamowych są bez wątpienia modele z nadrukiem. Są one wyjątkowo atrakcyjne cenowo. Sporą korzyścią jest też duże pole zadruku, co pozwala na umieszczenie na smyczach optymalnej ilości informacji reklamowych, takich jak na przykład logo, hasło, numer telefonu i adres strony internetowej. Kolejną zaletą tego typu smyczy jest bardzo dobra jakość nadruku, jaką można na nich uzyskać. To dzięki wysokiej temperaturze, w jakie odbywa się przenoszenie wzoru na materiał smyczy. Jest to tak zwana metoda transferowego druku sublimacyjnego. Dzięki temu zachowujemy wyjątkową ostrość i poziom szczegółowości, a także trwałość nadruku.

Modele typu sznurówka

Ten rodzaj znają chyba wszyscy. Jest to taśma o optymalnej szerokości 10 mm, którą wykonamy dla ciebie w jednej z dwóch wersji: jedno- lub dwukolorowy nadruk na kolorowej taśmie (posiadamy w ofercie 15 kolorów) lub wzór wielokolorowy na taśmie białej. Smycz „sznurówka” wykończona jest poprzez nitowanie. Jeśli chodzi o zakończenie, możesz wybrać końcówkę zależnie od przeznaczenia smyczy – zawieszkę do telefonu lub karabińczyk do kart i identyfikatorów.

Modele barwione jednostronnie

Smycze te zadrukowane są z jednej strony, podczas gdy druga strona pozostaje biała. Można nadrukować na nich dowolny wzór, korzystając z wzornika kolorystycznego Pantone C. Zależnie od preferencji klienta można tu wybrać spośród różnych szerokości: od 10, przez 15 i 20 aż do 25 mm. Wybrać można również sposób zakończenia – zawieszkę do telefonu lub tradycyjny karabińczyk, oraz różne rodzaje łączenia (nitowanie, zszycie lub blaszkowanie).

Modele barwione dwustronnie

Ponieważ smycz zadrukowywana jest w tym modelu z obu stron, możliwe jest naniesienie na nią większej ilości informacji. Podobnie jak w przypadku smyczy jednostronnych, do wyboru klienta pozostawiamy rodzaj wykończenia oraz końcówki smyczy. Oferujemy je w czterech szerokościach od 10 do 25 mm.

Modele naszywane na taśmę podkładową

Te modele odznaczają się wyjątkową elegancją i wysoką jakością wykonania. W tych smyczach nadruk wykonany jest na satynowym materiale, który następnie zostaje naszyty na taśmę podkładową. To zapewnia również wyjątkową wytrzymałość produktu.

Modele naszywane na polipropylen

W tych modelach taśma satynowa naszywana jest na podkład z polipropylenu. Do wyboru mamy taśmy szerokości 20/20 mm lub 20/25 mm. Taśmy podkładowe występują aż w 25 wersjach kolorystycznych. Smycze wykończone są za pomocą zszycia, z końcówką do telefonu lub karabińczykiem.

Modele naszywane na poliester

Satynową taśmę z nadrukiem naszywamy w tym modelu na podkład poliestrowy, który oferujemy w 14 kolorach. Smycze te występują w wielu opcjach szerokości: 15/15, 15/20, 20/20, 20/25 oraz 25/25 mm. Eleganckie szycie oraz karabińczyk lub zawieszka do telefonu stanowią wykończenie tej smyczy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą smyczy reklamowych z nadrukiem. Gwarantujemy ich wysoką jakość wykonania i trwałość. Zapewniamy szybką realizację zamówień i atrakcyjne ceny naszych gadżetów.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 16

TWOJA WYCENA
Wypełnij formularz, aby uzyskać wycenę gadżetu

PRINTMAR Dział handlowy
Tel: +48 (22) 486 32 62 E-mail: biuro@printmar.pl

X