Pendrive SLIM mini z grawerem logo

Minipendrive’y reklamowe pozwolą twojej firmie wyróżnić się na rynku nowoczesnym podejściem do zagadnienia gadżetów promocyjnych. Konsumenci uwielbiają bowiem pomniejszone wersje produktów codziennego użytku, które bez problemu zmieszczą się w kieszeni lub małej przegródce torebki i nadają się nawet do zawieszenia na szyi. Dzięki naszym minipendrive’om SLIM twoja marka będzie kojarzona z innowacyjnością i wyjątkową dbałością o potrzeby współczesnego klienta.

Minipendrive’y reklamowe to przyszłość gadżetów merketingowych

Miniatury klasycznych pendrive’ów to doskonały sposób, aby podkreślić wyrazistość logo reklamowego. Dzięki niewielkim gabarytom w centrum uwagi pozostaje nazwa firmy, którą użytkownik może oglądać każdego dnia podczas korzystania z plików umieszczonych na nośniku pamięci. Pendrive’y znajdują wielorakie zastosowanie w szkołach oraz miejscach pracy. Służą nie tylko sprawnemu przenoszeniu danych, ale również ich bezpiecznemu przechowywaniu. Korzystają z nich dzieci, młodzież i dorośli, a w wariancie mini zdobędą szczególne uznanie młodszych konsumentów, którzy cenią sobie nowatorskie rozwiązania. Uniwersalność i praktyczność tego typu gadżetów reklamowych sprawia, że firma, której logo reprezentują, szybko zapada w pamięć potencjalnego klienta i kojarzy mu się z wysoką jakością produktów oraz usług.

Minipendrive’y z trwałym nadrukiem

Obudowy naszych minipendrive’ów reklamowych wykonane zostały z metalu, co oznacza, że logo twojej firmy może zostać na nich wygrawerowane lub naniesione jedną z nowoczesnych metod druku. Grawerowanie to najtrwalszy sposób, aby na długo zachować idealną widoczność i precyzyjność grafiki. Z kolei doskonałej jakości tampodruk oraz druk UV umożliwiają perfekcyjne odwzorowanie kolorystyki logo oraz stosunkowo wysoką trwałość naniesionego obrazu. Dla twojej firmy oznacza to szerokie możliwości i długotrwałą funkcjonalność gadżetu reklamowego. Co więcej, możesz zdecydować, czy nazwa twojej marki znajdzie się na jednej, czy na obu stronach minipendrive’a.

Uniwersalne modele o różnych parametrach

Nasze minipendrive’y są dostępne w wariantach o pojemności 2 GB, 4 GB, 8 GB, 16 GB oraz 32 GB. Mają kompatybilność ze standardami USB 2.0 i USB 3.0. Dodatkowo są oparte na technologii Plug & Play, czyli działają na wielu popularnych systemach bez konieczności uprzedniego instalowania jakichkolwiek sterowników. Dla ciebie i przyszłych użytkowników pendrive’ów oznacza to, że są gotowe do użytku natychmiast po ich zakupie. Poza parametrami technicznymi możesz wybrać także model, który będzie charakteryzował się najwygodniejszym systemem ukrywania wtyczki oraz dowolnym designem i kolorem.

Designerska pamięć USB w wielu kolorach

W kategorii minipendrive’ów znajdziesz produkty, których wygląd utrzymany jest w bardzo klasycznej lub nowoczesnej stylistyce. Zadbaliśmy o szerokie spektrum rozwiązań, dzięki czemu możesz wybierać spośród produktów zamykanych na dedykowaną zatyczkę, wysuwanych oraz obracanych z wtyczką chowaną w korpusie obudowy. Na rynku wyróżniają nas ciekawe modele z zapięciem karabińczykowym oraz o designerskich, futurystycznych kształtach. Ze względu na bardzo niewielki rozmiar artykułów, dużą wagę przyłożyliśmy do zapewnienia odpowiedniego otworu w obudowie pendrive’ów, dzięki któremu można na przykład zawiesić je na smyczy lub doczepić do breloka z kluczami i zapomnieć o problemie bezpiecznego przechowywania tego typu akcesoriów. Poza bogatym wyborem form i kształtów, udostępniamy także szeroką gamę kolorystyczną minipendrive’ów, które zależnie od wybranego modelu mogą występować w barwie białej, czarnej, srebrnej, różowej, niebieskiej, zielonej, żółtej, bądź grafitowej.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

TWOJA WYCENA
Wypełnij formularz, aby uzyskać wycenę gadżetu

PRINTMAR Dział handlowy
Tel: +48 (22) 486 32 62 E-mail: biuro@printmar.pl

X