Pendrive SLIM mini z grawerem

 

Minipendrive’y reklamowe pozwolą twojej firmie wyróżnić się na rynku nowoczesnym podejściem do zagadnienia gadżetów promocyjnych. Konsumenci uwielbiają bowiem pomniejszone wersje produktów codziennego użytku, które bez problemu zmieszczą się w kieszeni lub małej przegródce torebki i nadają się nawet do zawieszenia na szyi. Dzięki naszym minipendrive’om SLIM twoja marka będzie kojarzona z innowacyjnością i wyjątkową dbałością o potrzeby współczesnego klienta.

Wyróżnij się na tle konkurencji i zainwestuj w dobrą jakość pendrive’ów reklamowych, zyskując zaufanie klientów.

 

Minipendrive’y reklamowe to przyszłość gadżetów merketingowych

Miniatury klasycznych pendrive’ów to doskonały sposób, aby podkreślić wyrazistość logo reklamowego. Dzięki niewielkim gabarytom w centrum uwagi pozostaje nazwa firmy, którą użytkownik może oglądać każdego dnia podczas korzystania z plików umieszczonych na nośniku pamięci. Pendrive’y znajdują wielorakie zastosowanie w szkołach oraz miejscach pracy. Służą nie tylko sprawnemu przenoszeniu danych, ale również ich bezpiecznemu przechowywaniu. Korzystają z nich dzieci, młodzież i dorośli, a w wariancie mini zdobędą szczególne uznanie młodszych konsumentów, którzy cenią sobie nowatorskie rozwiązania. Minipendrive’y stworzone są dla osób, które stawiają na minimalizm. Kształt każdego z pendrive’ów reklamowych jest na tyle poręczny, aby zmieścić w portfelu, czy też dołączyć do kluczy.  Uniwersalność i praktyczność tego typu gadżetów reklamowych sprawia, że firma, której logo reprezentują, szybko zapada w pamięć potencjalnego klienta i kojarzy mu się z wysoką jakością produktów oraz usług.

 

Minipendrive’y z trwałym nadrukiem

Obudowy naszych minipendrive’ów reklamowych wykonane zostały z metalu, co oznacza, że logo twojej firmy może zostać na nich wygrawerowane lub naniesione jedną z nowoczesnych metod druku. Grawerowanie to najtrwalszy sposób, aby na długo zachować idealną widoczność i precyzyjność grafiki. Z kolei doskonałej jakości tampodruk oraz druk UV umożliwiają perfekcyjne odwzorowanie kolorystyki logo oraz stosunkowo wysoką trwałość naniesionego obrazu. Gadżet z trwałym nadrukiem jest dla Twojej firmy najlepszą inwestycją. Długotrwała funkcjonalność gadżetu reklamowego zachowa nazwę w firmy w pamięci niejednego użytkownika. Dzięki zaawansowanej technologii nadruku możesz zdecydować o tym, czy nazwa Twojej marki znajdzie się na jednej, czy na obu stronach. Ty decydujesz, my wykonujemy!

 

Uniwersalne modele o różnych parametrach

Nasze minipendrive’y są dostępne w wariantach o pojemności 2 GB, 4 GB, 8 GB, 16 GB oraz 32 GB. Mają kompatybilność ze standardami USB 2.0 i USB 3.0. Dodatkowo są oparte na technologii Plug & Play, czyli działają na wielu popularnych systemach bez konieczności uprzedniego instalowania jakichkolwiek sterowników. Dla Ciebie i przyszłych użytkowników pendrive’ów oznacza to, że nie musisz się martwić o instalacje sterowników. Po otrzymaniu pendrive’ów możesz od razu użytkować. Poza parametrami technicznymi możesz wybrać także model, który będzie charakteryzował się najwygodniejszym systemem ukrywania wtyczki oraz dowolnym designem i kolorem. Dzięki takim rozwiązaniom będziesz mógł wybrać najodpowiedniejszy model np: pendrive grawerowany, pendrive mini, pendrive z kartą kredytową, który zaspokoi oczekiwania.

 

Designerska pamięć USB w wielu kolorach

W kategorii minipendrive’ów znajdziesz produkty, których wygląd utrzymany jest w bardzo klasycznej lub nowoczesnej stylistyce. Zadbaliśmy o szerokie spektrum rozwiązań, dzięki czemu możesz wybierać spośród produktów zamykanych na dedykowaną zatyczkę, wysuwanych oraz obracanych z wtyczką chowaną w korpusie obudowy. Chcemy, aby nasze artykuły biurowe spełniały oczekiwania każdego potencjalnego użytkownika, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom projektujemy coraz to nowsze modele. Gadżety mają cieszyć Ciebie i twoich klientów to jest dla Nas największy motywator. Na rynku wyróżniają nas ciekawe modele z zapięciem karabińczykowym oraz o designerskich, futurystycznych kształtach. Ze względu na bardzo niewielki rozmiar artykułów, dużą wagę przyłożyliśmy do zapewnienia odpowiedniego otworu w obudowie pendrive’ów, dzięki któremu można na przykład zawiesić je na smyczy lub doczepić do breloka z kluczami i zapomnieć o problemie bezpiecznego przechowywania tego typu akcesoriów. Bogaty wybór formy i kształtów to nie wszystko! W naszej kolekcji dostępna jest szeroka gama kolorystyczna Minipendrive’ów, które zależnie od wybranego przez Państwa modelu mogą występować w barwie czarnej, białej, różowej, niebieskiej, srebrnej, zielonej, żółtej czy grafitowej.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

TWOJA WYCENA
Wypełnij formularz, aby uzyskać wycenę gadżetu

PRINTMAR Dział handlowy
Tel: +48 (22) 486 32 62 E-mail: biuro@printmar.pl

    X