Pendrive z drewna

Czas realizacji zamówienia

Z uwagi na indywidualny charakter każdego Państwa zamówienia – czas realizacji otrzymanych zleceń uzależniony jest od wielu czynników. Należą do nich między innymi: ilość zamówionego towaru, wybór metod znakowania i stopnia skomplikowania nanoszonych nadruków oraz dostępność towaru w naszych magazynach (krajowym i zagranicznym) a także informacje uzyskane bezpośrednio od producentów poszczególnych komponentów urządzeń.

Dlatego też wśród realizowanych dla Państwa zleceń, znajdą się takie które kompleksowo obsłużymy w ciągu zaledwie 24 godzin, ale będą również i te, których realizacja zajmie 3-4 tygodnie (np. produkcja pendrive’ów w indywidualnym kształcie).

W celu przybliżenia Państwu średnich czasów realizacji zleceń, przy każdym produkcie został podany standardowy czas, potrzebny na realizacje danego zamówienia. Zdecydowaną większość zamówień jesteśmy w stanie zrealizować w przeciągu 4-5 dni roboczych, posiadamy jednak produkty sprowadzane wyłącznie pod konkretne zamówienia – dlatego też prosimy zwracać uwagę na ten parametr.

Bez względu na to, z której grupy wybierzecie Państwo produkty – nasz pracownik przy finalizowaniu transakcji przekaże informacje dotyczące spodziewanego czasu realizacji zlecenia. W naszej pracy szczególną uwagę przykładamy do przedstawiania rzetelnych i najbardziej aktualnych informacji. Dlatego też, w przypadku pojawienia się niespodziewanych okoliczności mających wpływ na przekazane Państwu terminy – natychmiast skontaktujemy się z Państwem i poinformujemy o aktualnym statusie zamówienia.

Uwaga!
Informacja o dostępności towaru (czasie realizacji) nie stanowi oferty lub elementu oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

TWOJA WYCENA
Wypełnij formularz, aby uzyskać wycenę gadżetu

PRINTMAR Dział handlowy
Tel: +48 (22) 486 32 62 E-mail: biuro@printmar.pl

X