Długopis metalowe

Nie musisz dysponować dużym budżetem na działania marketingowe, aby skutecznie promować własną firmę. W naszym sklepie internetowym możesz zamówić różnorodne długopisy metalowe z nadrukiem, które będą praktycznym prezentem dla potencjalnych klientów. Umieścimy na nich grafikę z logiem marki, przez co będzie ona bardziej rozpoznawalna.

Długopisy z logiem Twojej marki

Chociaż obecnie działalność człowieka przeniosła się w dużej mierze do świata wirtualnego, to nadal właściwie każdy korzysta z długopisów. Nic dziwnego, z ich pomocą można szybko wykonać notatkę, listę zakupów czy zapisać numer telefonu, a dzięki niewielkim rozmiarom można mieć je zawsze pod ręką. Nic zatem dziwnego, że długopisy metalowe są tak wdzięcznym materiałem marketingowym. Każda obdarowana nimi osoba będzie regularnie z nich korzystać, a co za tym idzie – jej kontakt z Twoim logo będzie częstszy. Dzięki temu, kiedy potrzebne będą produkty lub usługi z Twojej branży, z pewnością będziesz pierwszym wyborem. Dodatkowo długopis ze względu na swoją niską cenę jest często pożyczany innym osobom, co dodatkowo wpływa na rozszerzenie grona Twoich potencjalnych klientów.

Wiele modeli do wyboru

Przygotowując naszą ofertę, staraliśmy się zawrzeć w niej produkty dla zróżnicowanego grona odbiorców. Dzięki temu w naszym asortymencie długopis metalowy dostępny jest w wielu odsłonach. W trakcie wyboru konkretnego modelu musisz koniecznie upewnić się, że wybrany kolor będzie współgrał z identyfikacją wizualną Twojej marki. Jest to bardzo ważna kwestia, w przeciwnym wypadku końcowy produkt może być zbyt jaskrawy – a co za tym idzie – mało estetyczny. Wśród modeli metalowych znajdziesz także długopisy specjalne, wykonane przez renomowaną markę Parker, specjalizującą się w akcesoriach tego typu. Taki produkt możesz podarować swoim stałym klientom lub też zaufanym współpracownikom. Aby zapewnić najwyższą jakość nadruku, przed wysłaniem gotowego logo zapoznaj się koniecznie z naszymi wskazówkami graficznymi. Pamiętaj też, aby określić metodę oraz miejsce znakowania. Minimalna liczba zamówionych długopisów to 100 sztuk.

Zamawiając długopisy reklamowe metalowe w naszym sklepie internetowym, nie zapomnij zapoznać się z pozostałym asortymentem. Printmar to idealne miejsce na zakup gadżetów reklamowych, oferujemy nowoczesne powerbanki oraz pendrive’y z nadrukiem, a także smycze oraz notesy. A jeśli zależy Ci na czasie, to wybierz produkty oznaczone jako Express 24h – wykonamy je w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 19

TWOJA WYCENA
Wypełnij formularz, aby uzyskać wycenę gadżetu

PRINTMAR Dział handlowy
Tel: +48 (22) 486 32 62 E-mail: biuro@printmar.pl

X