Pendrive z długopisem

Dzięki innowacyjnym gadżetom reklamowym można z powodzeniem zbudować wśród klientów i kontrahentów dobrą świadomość swojej marki. Producenci artykułów reklamowych prezentują coraz to oryginalniejsze pomysły oferowanych produktów. Konkurencja na rynku jest naprawdę duża, dlatego aby wyróżnić się spośród innych trzeba wykazać się pomysłowością. Zindywidualizowany charakter gadżetu gwarantuje nam, że klient poczuje się wyróżniony i doceniony. Dlatego warto inwestować w przemyślane i użyteczne upominki, które klient zechce mieć stale ze sobą. Do nich niewątpliwie należą długopisy z pendrivem.

W jakich sytuacjach przyda się długopis z pendrivem?

Długopis z pamięcią USB wydaje się wprost rewelacyjnym narzędziem do pracy jak i w życiu codziennym. Bardziej użytecznego artykułu biurowego nie ma! Oprócz wspomnianych funkcji reklamowych pełni on bowiem jeszcze inne funkcje – znakomitego artykułu do notowania oraz przenośnego pendriva. Sprawdza się w każdej biznesowej sytuacji: podczas spotkań, prezentacji, eventów oraz w zwykłym codziennym użytkowaniu podczas dnia pracy w biurze. Prezentowane przez nas długopisy pendrivy są kompatybilne ze standardowymi wejściami USB 2.0 oraz USB 3.0. Dzięki powszechnie stosowanej i niezwykle prostej w użyciu technologii Plug $ Play nie wymagają instalacji i działają od razu po wetknięciu do komputera!

Dostępne modele

Jednym z najpopularniejszych modeli jest długopis z pamięcią USB dostępny w trzech wariantach kolorystycznych: białym, czarnym i niebieskim. Dostępny jest już przy zamówieniach od 10 sztuk. To ekonomiczne rozwiązanie, które znakomicie się sprawdzi jako gadżet rozdawany podczas eventów i targów. Z pewnością nie będzie to jeden z tych artykułów, który zostanie wrzucony przez znudzonego klienta na spód szuflady. Ma on bowiem mnóstwo zalet: jest lekki, trwały i gładko pisze, co czyni go niezastąpionym narzędziem w biurze i domu. Jego korpus idealnie nadaje się do wygrawerowania logo Państwa firmy. Drugim z proponowanych modeli jest długopis pendrive USB dostępny w różnych odcieniach szarości, bieli i czerni. To klasyczne rozwiązanie, pełne elegancji i szyku. Dodatkowo posiada gumową końcówkę umożliwiającą sprawną obsługę ekranów dotykowych. Obudowa nadaje się do grawerowania techniką laserową. Trzecim modelem, jaki z dumą polecamy Państwa uwadze, jest unikalne połączenie wskaźnika laserowego, długopisu w stylowej czarnej lub srebrnej obudowie oraz nośnika pamięci USB. To wielofunkcyjne urządzenie o bardzo wysokiej jakości, które będzie służyło Państwu długi czas. Nadruk wykonywany jest na korpusie długopisu techniką laserową. Modele długopisów z dodatkowymi funkcjami były projektowane z myślą o Państwa potrzebach. Są to sprawdzone i praktyczne gadżety reklamowe, które nie tylko wyróżnią Państwa firmę, ale również ułatwią funkcjonowanie w codziennym życiu. Zachęcamy do zapoznania się także z pozostałą ofertą dostępną na naszej stronie internetowej.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

TWOJA WYCENA
Wypełnij formularz, aby uzyskać wycenę gadżetu

PRINTMAR Dział handlowy
Tel: +48 (22) 486 32 62 E-mail: biuro@printmar.pl

X