Pendrive z długopisem

Za pomocą gadżetów reklamowych można z powodzeniem budować wśród klientów i kontrahentów świadomość swojej marki. Dlatego producenci artykułów reklamowych prześcigają się w pomysłach i oferowanych produktach. Konkurencja na rynku jest naprawdę duża, dlatego aby wyróżnić się spośród innych trzeba wykazać się pomysłowością. Zindywidualizowany charakter gadżetu gwarantuje nam, że klient poczuje się wyróżniony i doceniony. Dlatego warto inwestować w przemyślane i użyteczne upominki, które klient zechce mieć stale ze sobą. Do nich niewątpliwie należą długopisy z pendrivem.

W jakich sytuacjach przyda się długopis z pendrivem?

Nie ma chyba innego, bardziej użytecznego narzędzia niż długopis z pamięcią USB. Oprócz wspomnianych funkcji reklamowych pełni on bowiem jeszcze inne funkcje – znakomitego artykułu do notowania oraz przenośnego pendriva. Sprawdza się w każdej biznesowej sytuacji: podczas spotkań, prezentacji, eventów oraz w zwykłym codziennym użytkowaniu podczas dnia pracy w biurze. Nasze długopisy pendrivy kompatybilne są ze standardowymi wejściami USB 2.0 oraz USB 3.0. Oparte są na powszechnie stosowanej i niezwykle prostej w użyciu technologii Plug & Play, dzięki czemu nie wymagają instalacji i działają od razu po wetknięciu do komputera.

Dostępne modele

Jednym z najpopularniejszych modeli jest długopis z pamięcią USB dostępny w trzech wariantach kolorystycznych: białym, czarnym i niebieskim. Dostępny jest już przy zamówieniach od 10 sztuk. To ekonomiczne rozwiązanie, które znakomicie się sprawdzi jako gadżet rozdawany podczas eventów i targów. Z pewnością nie będzie to jeden z tych artykułów, który zostanie wrzucony przez znudzonego klienta na spód szuflady. Ma on bowiem mnóstwo zalet: jest lekki, trwały i gładko pisze, co czyni go niezastąpionym narzędziem w biurze i domu. Jego korpus idealnie nadaje się do wygrawerowania logo Państwa firmy. Drugim z proponowanych modeli jest długopis pendrive USB dostępny w różnych odcieniach szarości, bieli i czerni. To klasyczne rozwiązanie, pełne elegancji i szyku. Dodatkowo posiada gumową końcówkę umożliwiającą sprawną obsługę ekranów dotykowych. Obudowa nadaje się do grawerowania techniką laserową. Trzecim modelem, jaki z dumą polecamy Państwa uwadze, jest unikalne połączenie wskaźnika laserowego, długopisu w stylowej czarnej lub srebrnej obudowie oraz nośnika pamięci USB. To wielofunkcyjne urządzenie o bardzo wysokiej jakości, które będzie służyło Państwu długi czas. Nadruk wykonywany jest na korpusie długopisu techniką laserową. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się także z pozostałą ofertą dostępną na naszej stronie internetowej.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

TWOJA WYCENA
Wypełnij formularz, aby uzyskać wycenę gadżetu

PRINTMAR Dział handlowy
Tel: +48 (22) 486 32 62 E-mail: biuro@printmar.pl

X