Power banki z pojemnością baterii od 4400 mAh do 6000 mAh

Mobilna ładowarka to niezwykle przydatne urządzenie, dzięki któremu będziesz zawsze online. Power bank pojawił się na polskim rynku stosunkowo niedawno, mimo to wiele osób nie wyobraża sobie wyjścia z domu bez niego. W naszym sklepie internetowym możesz zakupić power bank reklamowy w wielu odsłonach, dzięki któremu zyskasz ciekawy gadżet do promocji swojej marki wśród stałych oraz potencjalnych klientów.

Power bank do zadań specjalnych

W tej kategorii znajdziesz urządzenia o zwiększonej pojemności, dzięki którym Twój telefon będzie miał nieustanny dostęp do energii. W ofercie znajdziesz power bank 5200 mAh dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych, który polecany jest na dłuższy wyjazd na łono natury. Z jego pomocą możesz naładować telefon kilkukrotnie, posłuży też do zasilenia innych urządzeń – wystarczy, że mają wejście USB. Możesz też wybrać powerbank 5000 mAh zaopatrzony dodatkowo w latarkę oraz podświetlacz wskaźnika baterii. Wszystkie produkty z tej kategorii wyróżniają się nowoczesnym, minimalistycznym wyglądem, dlatego doskonale spełnią rolę gadżetów reklamowych. Możesz podarować je swoim klientom lub pracownikom, z pewnością będzie to dla nich przydatny prezent. Na każde z urządzeń udzielamy 2 – letniej gwarancji producenta, dlatego masz pewność, że zakup posłuży Ci na dłużej.

Jak złożyć zamówienie?

Aby zamówić gadżet reklamowy z tej kategorii, musisz poświęcić zaledwie kilka minut swojego czasu. Najważniejszą kwestią będzie grafika, która zostanie naniesiona na zakupione urządzenie. Powinna ona spełniać najwyższe parametry, więcej szczegółów na ten temat możesz znaleźć w naszych wskazówkach graficznych. Zamawiając power bank 5000 mAh, masz też możliwość wyboru metody znakowania, dzięki czemu lepiej dostosujesz zamówienie do indywidualnych potrzeb. Nadruk wykonujemy z jednej lub obu stron ładowarki, warto to uwzględnić na etapie projektowania grafiki. Pamiętaj też, aby przy zakupie ładowarki zaznaczyć odpowiednią pojemność – niektóre modele oferujemy w kilku wersjach.

W sklepie internetowym Printmar dostępne są też inne pojemności urządzeń – do 4400 mAh oraz od 6000 mAh. Każda z tych kategorii dotyczy powerbanków reklamowych z nadrukiem. Jednak to jeszcze nie wszystkie gadżety, jakie przygotowaliśmy dla twojej firmy! Wśród naszego asortymentu reklamowego możesz też znaleźć smycze oraz długopisy z logo. Poszczególne produkty na specjalne życzenie wykonujemy w ciągu zaledwie jednej doby. Jeśli interesuje Cię taka opcja, szukaj symbolu Express 24h w naszym sklepie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

TWOJA WYCENA
Wypełnij formularz, aby uzyskać wycenę gadżetu

PRINTMAR Dział handlowy
Tel: +48 (22) 486 32 62 E-mail: biuro@printmar.pl

X