Pendrive skórzany, eleganckie pendrivy z nadrukiem logo

Nie masz pomysłu na prezent? Obdarz bliskiego imiennym skórzanym prendrivem z grawerem. Gadżety reklamowe są skutecznym i tanim sposobem na dotarcie do Klientów i potencjalnych kontrahentów. Mają dłuższa żywotność niż ulotki czy foldery z ofertami i z racji swej użytkowej formy, często noszone są przez obdarowanych nimi ludzi, stale przy sobie. Dzięki temu wszystkie najpotrzebniejsze pliki możesz przechowywać w swoim stylowym pendrivie i korzystać z nich w razie potrzeby. Z całą pewnością można powiedzieć, że inwestowanie środków w artykuły biurowe z logo firmy jest opłacalne i niesie wiele długofalowych korzyści.

Jak przyciągnąć uwagę

Jednym z rozwiązań, które nie pozwolą Klientowi lub kontrahentowi na rozstanie się z ulubionym gadżetem, który otrzymał od Państwa firmy, jest dobranie takiej formy i jakości tego gadżetu, aby skłaniała do korzystania z niego cały czas. Tu idealnym rozwiązaniem są pendrivy skórzane. Firmowe pendrivy to eleganckie i bardzo trwałe rozwiązania, dostępne w przystępnych cenach. By utrzymać lepszy kontakt z klientem pozostaw za sobą ponadczasową pamiątkę jaką jest firmowy pendrive. W tym celu możliwe jest kupno pendrive’ów hurtowo. Przy wyborze gadżetu istnieje możliwość wpływania na kolorystykę obudowy i etui, wyboru modelu spośród wielu dostępnych oraz dobrania techniki znakowania produktu, zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Wykonanie znakowania możliwe jest przy użyciu grawera laserowego na powierzchni skórzanego paska, bądź na metalowym korpusie.

 

Bądź na czasie dzięki różnorodności parametrów reklamowych

Skórzane pendrivy są kompatybilne ze standardami USB 2.0, USB 3.0. Pamięci USB dostępne są w wariantach o pojemności 2 GB, 4 GB, 8 GB, 16 GB oraz 32 GB. Dzięki tej różnorodności możesz wybrać odpowiednie dla Ciebie parametry, które zaspokoją Twoje oczekiwania. Co więcej, by korzystać z naszych pendrive’ów reklamowych nie musisz instalować dodatkowych sterowników, by z nich korzystać dzięki technologii Plug&Play.

Polecane modele

Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie proponowane przez nas modele pendrivów w skórzanym etui stanowiły połączenie najwyższej jakości produktu i doskonałej ceny. Małe pendrivy są bardzo praktyczne i zarazem funkcjonalne. Można z powodzeniem mieć je zawsze przy sobie. Chip jest oprawiony w skórzane etui w postaci wygodnej kieszonki. Doskonale chroni go to przed czynnikami mogącymi spowodować uszkodzenie mechaniczne. Skórzane etui na pendrive przytwierdzone jest do płytki zakończonej metalowym kółkiem z chromowanej stali. To bardzo efektowny wariant skórzanej wersji pendriva, który dostępny jest w trzech kolorach – białym, czarnym i brązowym. Możliwe jest umieszczenie na pendrivie logo zarówno na płytce, jak i skórzanej kieszonce. Innym popularnym modelem pendriva w skórzanym etui jest Model PN-s-180. Składa się z chromowanego szkieletu zakończonego wyprofilowana zawieszką. Całość znajduje się w barwionym na biało, brązowo, czarno lub niebiesko etui zamykany na skuwkę przypominającą swym kształtem ekskluzywne skórzane etui na wieczne pióra. Model PN-s-175 to skórzany flash USB o bardzo klasyczny, prostym kształcie i metalowej, skręcanej śrubką klamrze, która łączy skórzane paski tworzące oryginalne etui. Pełnią one zarówno funkcje ochronna, jak i dekoracyjną. Całość dostępna jest w kilku wariantach kolorystycznych. Znakowanie wykonywane jest na elementach skórzanych.

Jeśli szukają Państwo modnego, sześciennego kształtu skórzanego etui, polecamy Model PN-s-170. To stylowe rozwiązanie, które jest niezwykle wygodne w użyciu, dzięki dołączonemu do etui metalowemu kółku. Za pomocą lasera można ten model znakować aż w czterech różnych miejscach: na obu stronach skórzanego paska oraz prawej i lewej stronie metalowego korpusu pamięci USB. W ofercie posiadamy również pendrive ze sprężynowym karabińczykiem, który sprawdzi się idealnie w robi breloka. Możliwe jest również przyłączenie pamięci USB do smyczy z nadrukiem. Model PN-s-190 jest bardzo praktyczny i nadaje elegancki reklamowy styl. Jego skórzany korpus pierwszorzędnie zabezpieczy pamięć, a dodatkowe znakowanie przyciągnie tylko uwagę. Skórzany pendrive ze względu na swój profesjonalny wygląd idealnie nada się na biznesowe spotkania, które zaowocują pomyślną współpracą. Bez problemu firmowy pendrive wtopi się w korporacyjne otoczenie. Wybierz swój idealny pendrive z nadrukiem, a my go wykonamy według Twoich zaleceń.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

TWOJA WYCENA
Wypełnij formularz, aby uzyskać wycenę gadżetu

PRINTMAR Dział handlowy
Tel: +48 (22) 486 32 62 E-mail: biuro@printmar.pl

X