Pendrive skórzany, eleganckie pendrivy z nadrukiem logo

Gadżety reklamowe są skutecznym i tanim sposobem na dotarcie do Klientów i potencjalnych kontrahentów. Mają dłuższa żywotność niż ulotki czy foldery z ofertami i z racji swej użytkowej formy, często noszone są przez obdarowanych nimi ludzi, stale przy sobie. Z całą pewnością można powiedzieć, że inwestowanie środków w artykuły biurowe z logo firmy jest opłacalne i niesie wiele długofalowych korzyści.

Jak przyciągnąć uwagę

Jednym z rozwiązań, które nie pozwolą Klientowi lub kontrahentowi na rozstanie się z ulubionym gadżetem, który otrzymał od Państwa firmy, jest dobranie takiej formy i jakości tego gadżetu, aby skłaniała do korzystania z niego cały czas. Tu idealnym rozwiązaniem są pendrivy skórzane. To eleganckie i bardzo trwałe rozwiązania, dostępne w przystępnych cenach. Istnieje możliwość wpływania na kolorystykę obudowy i etui, wyboru modelu spośród wielu dostępnych oraz dobrania techniki znakowania produktu, zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

Polecane modele

Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie proponowane przez nas modele pendrivów w skórzanym etui stanowiły połączenie najwyższej jakości produktu i doskonałej ceny.
Bardzo praktyczne i zarazem funkcjonalne są pendrivy stylizowane na breloczek do kluczy, które można z powodzeniem mieć zawsze przy sobie. Chip jest oprawiony w skórzane etui w postaci wygodnej kieszonki. Doskonale chroni go to przed czynnikami mogącymi spowodować uszkodzenie mechaniczne. Skórzane etui na pendrive przytwierdzone jest do płytki zakończonej metalowym kółkiem z chromowanej stali. To bardzo efektowny wariant skórzanej wersji pendriva, który dostępny jest w trzech kolorach – białym, czarnym i brązowym. Logo można umieścić zarówno na płytce, jak i skórzanej kieszonce. Innym popularnym modelem pendriva w skórzanym etui jest Model PN-s-180. Składa się z chromowanego szkieletu zakończonego wyprofilowana zawieszką. Całość znajduje się w barwionym na biało, brązowo, czarno lub niebiesko etui zamykany na skuwkę przypominającą swym kształtem ekskluzywne skórzane etui na wieczne pióra. Model PN-s-175 to skórzany flash USB o bardzo klasyczny, prostym kształcie i metalowej, skręcanej śrubka klamrze, która łączy skórzane paski tworzące oryginalne etui. Pełnią one zarówno funkcje ochronna, jak i dekoracyjną. Całość dostępna jest w kilku wariantach kolorystycznych. Znakowanie wykonywane jest na elementach skórzanych.

Jeśli szukają Państwo modnego, sześciennego kształtu skórzanego etui, polecamy Model PN-s-170. To stylowe rozwiązanie, które jest niezwykle wygodne w użyciu, dzięki dołączonemu do etui metalowemu kółku. Za pomocą lasera można ten model znakować aż w czterech różnych miejscach: na obu stronach skórzanego paska oraz prawej i lewej stronie metalowego korpusu pamięci USB.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

TWOJA WYCENA
Wypełnij formularz, aby uzyskać wycenę gadżetu

PRINTMAR Dział handlowy
Tel: +48 (22) 486 32 62 E-mail: biuro@printmar.pl

X