Smycze reklamowe, nadruk logo

Smycze reklamowe - prosty, wygodny, popularny nośnik reklamy

Reklamowe Smycze z nadrukiem to w ostatnich czasach niezwykle popularny gadżet, który zaobserwować można niemal w każdym miejscu. Służą zarówno pracownikom firmy, np. jako element ułatwiający noszenie identyfikatorów lub kart otwierających drzwi, jak i klientom.

Czym jest smycz sublimacyjna?

Smycz sublimacyjna to produkt, który wykorzystuje najbardziej nowatorską metodę przenoszenia nadruku. Jest to tzw. druk transferowy, który dzięki wysokiej temperaturze przenosi nadruku z papieru sublimacyjnego na tkaninę smyczy. Pozwala to na osiągnięcie idealnej jakości nadruku, która odwzorowuje każdy szczegół.

Smycz jako reklama

Smycze reklamowe są niezwykle skuteczne jako nośnik przemycania treści. Są to produkty funkcjonalne, które każdy chętnie wykorzystuje w codziennym życiu. Zawieszane na szyi, owijane wokół nadgarstka lub przyczepiane do spodni np. z pękiem kluczy, stale znajdują się na widoku. Smycze reklamowe rozdawane jako darmowe gadżety szybko docierają do szerokiego grona odbiorców. Osoba nosząca smycz z nadrukiem staje się bezpłatnym nośnikiem reklamy, która dociera wszędzie tam, gdzie ta osoba się pojawi. Zyskujemy promowanie firmy zarówno w szkołach, na uczelniach, w miejscach pracy, ale też w galeriach handlowych, kinach, a nawet na ulicy, wszędzie tam, gdzie przewija się duża ilość osób, stanowiących potencjalnych odbiorców.