Pendrive kształty wg projekta

Dla najbardziej wymagających klientów mamy do zaoferowania coś wyjątkowego…
 

Pomimo bogatej oferty i szerokiego wyboru asortymentu, może zdarzyć się tak, że żaden z oferowanych produktów nie będzie w pełni spełniał wszystkich Państwa wymagań… nie ten kształt, nie ten kolor… nie ta wielkość… To naprawdę żaden problem! W naszej firmie wyznajemy zasadę, że to nie Klient powinien dopasować się do naszej oferty, lecz to my jesteśmy od tego by dopasować się do oczekiwań Klienta i w pełni je zrealizować. Specjalnie dla Państwa wyprodukujemy ten jeden, spełniający wszystkie wymogi gadżet. Pendrive w kształcie logo firmy, produkowanego przedmiotu, który jest Państwa wizytówką, w kształcie rzeczy, która jednoznacznie kojarzy się z Państwa działalnością.

Jak to zrobimy?

To bardzo proste…

1
Wystarczy że skontaktuje się Państwo z nami i podzielicie swoim pomysłem.
Wystarczy że skontaktuje się Państwo z nami i podzielicie swoim pomysłem. W odróżnieniu od innych firm nie wymagamy gotowych projektów, rysunków technicznych, planów czy gotowych rozwiązań. Wystarczy nam Państwa pomysł.
2
Przygotujemy projekt graficzny 3D
Na podstawie otrzymanych wytycznych oraz wspólnych uzgodnień przygotujemy projekt graficzny i prześlemy jego wizualizację do zaopiniowania. W tym czasie oczekujemy na wszelkie Państw uwagi i podpowiedzi i wskazówki. Razem dopracujemy projekt do perfekcji.
3
Wykonujemy jedną pierwszą sztukę.
Po zaakceptowaniu ostatecznego kształtu, warunków i terminów dostawy oraz ceny zlecimy produkcję… Na początek wykonamy jedną sztukę. Zdjęcia wykonanego pendrive’a niezwłocznie prześlemy do Państwa akceptacji. Jeśli jakiś detal będzie wymagał jeszcze poprawek – bez problemu je naniesiemy. Najważniejsze jest to, że finalną produkcję zlecimy dopiero wtedy, kiedy w 100% będziecie Państwo usatysfakcjonowani i zaakceptujecie ostateczną wersję projektu.
4
Wyprodukujemy zamówione materiały w odpowiedniej ilosći
Kolejnym etapem jest już zlecenie finalnej produkcji. Na podstawie wcześniejszych ustaleń wyprodukujemy zamówione materiały. Niezwłocznie po zakończeniu procesu produkcyjnego – prześlemy zrealizowane zamówienie do Państwa. Oczywiście o wszystkich terminach – a w szczególności o czasie wymaganym do produkcji zamówienia i czasie dostawy zostaniecie Państwo szczegółowo poinformowani.